70-lecie Pogoni Szczecin

We wtorek rozpoczną się bezpośrednie przygotowania do meczu ligowego z Sandecją Nowy Sącz. Portowcy zagrają z ostatnią drużyną w tabeli w sobotę o godzinie 18.00. We wtorek, czwartek i piątek szczecinianie będą trenować raz dziennie, a w środę spotkają się dwukrotnie. W czwartek odbędzie się przedmeczowa konferencja prasowa z udziałem Kosty Runjaica. Nasz rywal – drużyna trenera Kazimierza Moskala – w minionej kolejce zakończył właśnie serię 22 meczów bez zwycięstwa. Sandecja pokonała w Niecieczy Arkę Gdynia 2:0 i odrobiła nieco strat do bezpiecznego miejsca w klasyfikacji. Duma Pomorza ma nad nowosączanami 7 punktów przewagi. Dla Pogoni będzie to pierwszy z dwóch meczów na na własnym stadionie z rzędu. 5 maja zmierzymy się na Twardowskiego z Arką Gdynia.

Sobotni mecz z Sandecją Nowy Sącz cieszy się wielkim zainteresowaniem. Klub rozdali wszystkie bilety, ale codziennie otrzymują mnóstwo telefonów, e-maili oraz wiadomości na facebooku z pytaniem „czy są wolne miejsca?”. Dlatego też apelujemy: kibicu, jeśli wiesz, że z różnych względów nie będziesz mógł być na meczu z Sandecją, zwolnij swoje miejsce. Być może dzięki temu ktoś inny będzie mógł zobaczyć to spotkanie z trybun. Jak zwolnić swoje miejsce? Zadzwoń pod nr tel. 666 050 820 (w g. 8-16) albo wyślij mail na adres: i.brzozowska@pogonszczecin.pl. Na telefony i wiadomości rezygnujących kibiców czekamy do czwartku włącznie. Zwolnione krzesełka (jeśli takie się pojawią) trafią do ponownej dystrybucji w piątek. Będą rozdawane w klubowych punktach do wyczerpania zapasów albo do końca dnia roboczego. W dniu meczowym nie będzie możliwości odebrania darmowego biletu.

Posiadacze Kart Kibica w dniu meczu Pogoni Szczecin z Sandecją Nowy Sącz mogli podróżować bezpłatnie komunikacją miejską (w godzinach 13-21). Zostaw samochód w domu i dotrzyj na stadion i z powrotem autobusem albo tramwajem!

Sobota (28.04), godz. 18:00, stadion miejski ul. Karłowicza 28

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz