8 km z maratończykami na biegowe zakończenie roku

Wieloletnią tradycją stało się biegowe zakończenie roku z Ogniskiem TKKF Maratończyk Szczecin, które już po raz osiemnasty organizuje grudniowy Bieg Maratończyka. W tym roku odbędzie się on który odbędzie się 15. grudnia 2018 r. Bieg na dystansie 8 km podzielonego na dwie pętle wiodły będą leśnymi szlakami Puszczy Wkrzańskiej a udział w zawodach jest mocno limitowany do 100 uczestników, więc nie warto zwlekać z zapisem!

18. Bieg Maratończyka wystartuje o godz. 11:00 z okolic parkingu leśnego przy ul. Pod Urwiskiem w okolicy Osowa. Każdy uczestnik na mecie otrzyma bity medal oraz weźmie udział w losowaniu nagród.

Na tym jednak nie koniec. W tym roku wyjątkowo z okzji 100-lecia odzyskania niepodległości, pierwsze 50 osób, które opłaci swój start otrzyma pamiątkowe biało-czerwone koszulki techniczne.

Zapisy na bieg prowadzone są za pośrednictwem strony Datasport a koszt udziału wynosi 30 zł w przypadku wpłaty na konto klubowe do 20.11.2018r.. W późniejszym terminie opłata wyniesie 35 zł (w przypadku wolnych miejsc).

Więcej informacji na temat biegu znajduje się w regulaminie.

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz