Bass Planet 2020 – impreza przeniesiona na październik!

W związku z panującą epidemią związaną z koronawirusem, pomimo wielu wysiłków organzatorzy zdecydowali o przeniezieniu imprezy na październik. Poniżej traść komunikatu organizatorów:

Kochani… Do ostatniej chwili robiliśmy co w naszej mocy aby marcowa edycja BASS PLANET doszła do skutku, jednakże sytuacja zarówno w kraju jak i na całym świecie stała się na tyle poważna, iż jesteśmy zmuszeni przenieść imprezę urodzinową Westbama na jesienna edycję festiwalu, czyli jak to ma miejsce każdego roku – w miesiącu październiku. Bardzo nad tym ubolewamy i jest to dla nas ogromny cios, ale Wasze i nasze zdrowie jest najważniejsze. Bilety oczywiście zachowają swoją ważność i każdy kto dokonał zakupu otrzyma wejście na jesienną edycję Festiwalu oraz dodatkowo spróbujemy urozmaicić nasz lineup o kolejnych świetnych artystów. Osoby chcące zwrócić bilet będą mogły tego dokonać za pośrednictwem platformy lub punktu sprzedaży w którym został zakupiony aczkolwiek w tej wyjątkowej sytuacji liczymy na Waszą wyrozumiałość i mamy nadzieję, że będziecie w stanie poczekać cierpliwie na październikową edycję. Przeiesienie imprezy wiąże się z poniesieniem kolosalnych kosztów, które już ponieśliśmy stąd nasza prośba abyście wspólnie z nami poczekali na jesienną imprezę… Obecnie jesteśmy na etapie ustalania nowej daty z artstami tj. Westbamem, Stanton Warriors oraz resztą djs i niezwłocznie Was poinformujemy o tym kiedy spotkamy się po raz kolejny. Prawdopodobnie będzie to drugi weekend października, natomiast potrzebujemy kilku chwil aby odnaleźć się w tym ogólnoświatowym chaosie i ustalić szczegóły kolejnej edycji… Życzymy Wam dużo zdrówka, przepraszamy za powstałe niedogodności i liczymy na Waszą wyrozumiałość w tym trudnym dla nas wszystkich czasie…

Poniżej pierwotne informacje o imprezie:

Szczecińska Łasztownia ponownie zmieni się w miejsce tętniące najlepszą klubową muzyką z solidną dawką bassu. Wszystko to już 21 marca 2020 r., kiedy to świętować będziemy urodziny Westbama podczas kolejnej edycji festiwalu Bass Planet. Tym razem organizatorzy zapraszają do zupełnie nowego miejsca – Event Mariny – gigantycznego namiotu rozstawionego na końcu Łasztowni. Tam powstanie ogromna scena i potężne nagłośnienie, z głośników którego popłynie muzyka grana przez iście międzynarodowe towarzystwo najlepszych DJ’ów. W Line-upie pojawią się m.in. Stanton  Warriors (UK), Rasco (ESP), Hardy Hard, Jaykosy i Martin Telemann (DE), Harakiri Breaks Brothers (CZ) oraz samego Westbama, który zagra specjalnego, urodzinowego seta.  Wisienką na urodzinowym torcie będzie występ Cherrego i ekipy Dirty Funk, odpowiedzialnej za całe zamieszanie.

Line up:

 • Westbam (Birthday djset) 
 • Stanton Warriors 
 • Hardy Hard
 • Rasco (BreaksMafia)
 • Martin Telemann
 • Jaykosy
 • Macaster 
 • Harakiri Breaks Brothers 
 • Cherry aka BreakNtune 
 • Luke Weedsmoker 
 • Andy Breaker
 • Guest 69 
 • Løpez
 • zwycięzca konkursu DJ’skiego

Podstawowe informacje:
Data: 21.03.2020 (Sobota)
Miejsce: EVENT MARINA – ul. Wendy 18, ŁASZTOWNIA SZCZECIN
Start: 20:00 – 07:00
Bilety: przedsprzedaż 69 zł, w dniu imprezy 79 zł, bilet VIP – 170 zł***

Punkty sprzedaży:
– Pizzerie Marco Polo:
1. Plac Kościuszki
2. Aleja Wyzwolenia 117
– Sklep Andegrand – aleja Wojska Polskiego 31

Bilety online na Ticketos:
https://ticketos.pl/event/2957/bass-planet-festival-2020

Więcej informacji pod adresami:
www.bassplanet.pl
www.facebook.com/BassPlanetPL

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz