Betlejem w Szczecinie – popularni artyści zaśpiewają kolędy

6 stycznia w Szczecinie najpiękniejsze kolędy ze wszystkich stron świata będzie można posłuchać na wyjątkowym koncercie Betlejem w Szczecinie. Wystąpi na nim nadzwyczajny skład artystów: Natalia Kukulska, Kasia Moś, Daria Zawiałow, Beata Bednarz, Igor Herbut, Mate.o, Mietek Szcześniak, Agnieszka Musiał, Adam Krylik, Dana Vynnytska wraz orkiestrą Aukso. Będzie to niezapomniane wydarzenie muzyczne i duchowe. Dodatkowo kupując bilet – pomagasz! Dochód ze sprzedaży biletów wspiera akcję „Głodnych nakarmić”.

Koncert odbędzie się w hali Netto Arena przy ul. Szafera o godz. 18:00. Bilety w cenie 40, 60, 80 zł są  dostępne przez cały czas w kasie Hali widowiskowej oraz w dniu wydarzenia od godziny: 16:00 oraz w internecie.


Betlejem w Polsce

Już po raz drugi w 12 miastach Polski odbędzie się wyjątkowa trasa koncertowa. Zapraszamy do największych i najważniejszych miejsc koncertowych w: Katowicach, Warszawie, Poznaniu, Szczecinie, Bydgoszczy, Kaliszu, Wrocławiu, Łodzi, Gdyni, Krakowie, Kielcach i Lublinie na wspólne kolędowanie.
www.betlejemwpolsce.pl

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz