Bieg Halloweenowy po raz pierwszy w Szczecinie!

Noc duchów i upiorów czyli Halloween doczekała się w Szczecinie także swojego biegu i marszu Nordic Walking! Dystans będzie iście diabelski, bo wynoszący 6,66 km. Wszystko to po raz pierwszy odbędzie się 31. października 2020 r. w Parku Kasprowicza.

Choć zaostrzenie w ostatnim czasie reżimu epidemiologicznego sprawiło, że wiele biegów zostało odwołanych lub zmieniło formułę na wirtualną, Halloween Run w wersji tradycyjnej odbędzie się przy zachowaniu wszelkich wymogów sanitarnych.

Tradycyjnie lub wirtualnie – weź udział tak jak lubisz

W Halloween Run będzie można wziąć udział zarówno startując w tradycyjnych zawodach na trasie w Parku Kasprowicza lub wirtualnie, w dowolnym miejscu na świecie zarówno w biegu jak i w marszu Nordic Walking.

Trasa Halloween Run

Bieg dzieci

„Cukierek albo psikus” – to zdanie coraz częściej słychać pod drzwiami naszych domów, dlatego bieg halloweenowy nie mógłby się odbyć bez biegu dzieci. Maluchy będą mogły się wykazać na dystansie 150 i 300 metrów.

Przebierz się i zgarnij dodatkową nagrodę!

Atrakcją tego biegu będą poprzebierani uczestnicy, którzy będą mieli szansę zdobyć dodatkową nagrodę za najlepsze przebranie. Można być zatem pewnym, że na trasie nie zabraknie upiornych postaci, duchów a przede wszystkim nie zabraknie dobrej zabawy.

Halloweenowy medal

Taki wyjątkowy medal w klimacie Halloween otrzymają wszyscy uczestnicy zarówno zawodów w formule tradycyjnej i wirtualnej.

Godziny startów

  • Bieg dzieci – dystans 150 m o godz. 16:00 i będzie miał charakter falowy wg roczników.
  • Przerwa techniczna pomiędzy biegami godz. 16:20-16:30
  • Bieg dzieci – dystans 300 m o godz. 16:30 i będzie miał charakter falowy wg roczników.
  • Marsz Nordic Walking – o godz. 17:30. (start falowy do 150 osób)
  • Przerwa techniczna o godz. 18:45-19:00
  • HALLOWEEN RUN Fala I (numery startowe 1-150) – godz.19:00 (start falowy do 150 osób)
  • HALLOWEEN RUN Fala II (numery startowe 151-300) – godz. 20:00 (start falowy do 150 osób)

Zapisy i opłaty

Ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną, liczba uczestników biegu i marszu rozgrywanego w formule tradycyjnej jest mocno ograniczona.

Więcej informacji na stronie organizatora: www.vo2max.com.pl.

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz