„Bieg po 4 koła” dla TOZ’u

Pobiegnij razem po nowy samochód interwencyjny Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, czyli… pierwsze takie wydarzenie w Szczecinie – „Bieg po 4 koła”!


Tysiące interwencji, dziesiątki tysięcy kilometrów, setki przewiezionych zwierzaków – psów, kotów i innych zwierzaków! TOZ’obus wysłużył się bardzo i… już dłużej nie pociągnie… Trwa zbiórka środków na nowe auto, bo codziennie pracownicy TOZ’u muszą wyruszać na akcje, a niebawem ostatnie auto całkiem odmówi posłuszeństwa…

Sprawny, pojemny samochód to podstawa codziennej pracy i pierwsze narzędzie, dzięki któremu setki zwierzaków trafiają do Przychodni TOZ, do nowych domów… po prostu uzyskują pomoc.

Stąd też powstał pomysł na organizację cyklu 5 biegów „Po 4 koła”, którego celem jest zdobycie środków na zakup… nowych 4 kół dla podopiecznych TOZ! Można biec samemu lub ze swoim czworonogiem.

Opłaty i nagrody

Zawodnicy biorący udział w Biegu przekazują darowiznę w kwocie co najmniej 10 zł (można więcej). Całkowity dochód z wydarzenia będzie przeznaczony tylko i wyłącznie na zakup TOZ’obusa.

Każdy Zawodnik, który ukończy Bieg otrzyma dyplom. Dyplom przyznawany jest podczas każdego z pięciu wydarzeń osobno. Zawodnicy, którzy wezmą udział w co najmniej 4 z 5 wydarzeń otrzymają podczas finału 19 października 2019 r. dodatkowo medale.

Co, gdzie, kiedy?

Pierwszy bieg odbędzie się już 22 czerwca na Polanie Sportowej obok J. Głębokie. Starty na dystansach 2km i 5km zaplanowano na godz. 11:00.
Zapisy dla zawodników: zapisy.biegpo4kola@gmail.com

Szczegóły, zapisy, klasyfikacje uczestników, REGULAMIN itp.: http://toz.szczecin.pl/biegpo4kola/

Terminy kolejnych biegów:

  • 20 lipca
  • 17 sierpnia
  • 14 września
  • 19 października

TOZ Poszukuje cały czas wolontariuszy do pomocy na miejscu i w organizacji, partnerów którzy uatrakcyjnia nasze wydarzenie, firm które wesprą nas organizacyjnie i rzeczowo. Telefon do kontaktu: 503912346.

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz