Biegiem lub marszem w pomocy dla hospicjum

17 września 2016 r. już po raz trzeci na Jasnych Błoniach odbędzie się Marsz-o-bieg, którego celem jest wsparcie Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych. Liczy się każdy pokonany wspólnie kilometr, który przekształci się w cegiełkę na rzecz placówki. Wystarczy wyjść z domu i zabrać ze sobą przyjaciół, znajomych, rodziny. To więcej niż sport, to bieg o życie…

Zasady biegu są bardzo proste. Wystarczy przebiec lub przejść jak najdłóższy dystans. Im więcej kilometrów pokona każdy z uczestników, tym więcej pieniędzy zostanie przekazanych na rzecz hospicjum. Zebrane w ten sposób środki zostaną przeznaczone na zakup leków, pieluszek, środków pielęgnacyjnych, jedzenia i specjalistycznego sprzętu tj. koncentratorów tlenu, sond, cewników, ssaków, asystorów kaszlu, materaców przeciwodleżynowych, inhalatorów, łóżek rehabilitacyjnych, wózków inwalidzkich. Bez nich życie dzieci w domu byłoby niemożliwe.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w tym biegu, zwłaszcza że cel jest bardzo szczytny. 17 września Jasne Błonia z pewnością staną się Gorącym Punktem miasta.

Organizatorem biegu jest Hufiec ZHP Szczecin-Pogodno.

Więcej informacji o Marsz-o-biegu, regulamin i zapisy dostępne na stronie internetowej www.marszobieg.szczecin.pl

Autor zdjęcia: Dulny foto.

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz