Charytatywny bieg dla dzieci z Tanowa

W tym roku Szczecińska Szkoła Międzynarodowa SIS obchodzi 15 lat istnienia. Ten piękny jubileusz szkoła postanowiła uświetnić w wyjątkowy, aktywny sposób. 13 maja 2017 r. w Parku Kasprowicza odbędzie się bowiem SIS Międzynarodowy Bieg Charytatywny pod hasłem "Dzieci – Dzieciom!". Całkowity dochód z biegu zostanie przekazany na pomoc dla Domu Dziecka w Tanowie.

W biegu mogą wziąć udział zarówno dzieci jak i dorośli. Dla dzieci i młodzieży przygotowano aż cztery różne dystanse, w zależności od wieku, zaś bieg główny dla dorosłych odbędzie się na dystansie 5 km. Co istotne, liczba miejsc w biegu głównym jest ograniczona jedynie do 300 miejsc, więc warto nie zwlekać ze swoim zgłoszeniem.

Klasyfikacje biegowe i opłaty
  • bieg dzieci od 5 do 7 lat na dystansie 200m – wpisowe 5 zł
  • bieg dzieci od 8 do 9 lat na dystansie 400m – wpisowe 5 zł
  • bieg dzieci od 10 do 12 lat na dystansie 800m – wpisowe 10 zł
  • bieg dzieci od 13 do 15 lat oraz dorosłych na dystansie 2,5km – wpisowe 30 zł
  • bieg główny na dystansie 5 km – wpisowe 30 zł
Zapisy
  • dzieci w wieku 5-12 lat, które chcą wziąć udział w biegu można zapisać po przez wysłanie zgłoszenia na adres e-mail: kidsrun@sis.info.pl do 28.04.2017. W temacie wiadomości należy wpisać: ZGŁOSZENIE DZIECKA DO BIEGU, w treści: imię i nazwisko dziecka, rok urodzenia, klasę (uczniowie SIS).
  • Uczestnicy biegów na 2,5 km i na 5 km (w tym uczniowie SIS 13 lat +) mogą się zapisać za pośrednictwem strony Protiming do dnia 28.04.2017, do godziny 24:00

Każdy z uczestników biegu otrzyma na mecie wyjątkowy, pamiątkowy medal. Dodatkowo wszyscy uczestnicy wezmą udział w konkursie, w którym przewidziano mnóstwo nagród, wśród których m.in. maszynki do popcornu, piłki z autografami piłkarzy Pogoni, gadżety Arkonii Szczecin, kursy językowe, zestawy słodyczy, książki oraz wejściówki do papugarni Carmen.

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz