Chemik Police rozpoczyna sezon 2018/2019

Już w poniedziałek 5 listopada 2018 o godzinie 18.00 siatkarki z Polic rozegrają swój pierwszy mecz sezonu 2018/19. Chemiczanki, Mistrzynie Polski zmierzą się z DPD Legionovia Legionowo. 

Obie drużyny rozegrały szereg przedsezonowych gier kontrolnych. Na turnieju w Bobolicach poniedziałkowe rywalki zmierzyły się ze sobą i niespodziewane zwycięstwo odniosła drużyna z Legionowa 3:0.

Ekipa Chemika Police uległa przed sezonem gruntownej przebudowie. Do składu dołączyły reprezentantki Polski: Martyna Grajber, Marlena Pleśnierowicz oraz siostry Martyna i Justyna Łukasik. Chemik pozyskał również Chiakę Ogbogu, utalentowaną Magdalenę Stysiak i Justynę Łysiak, Annę Grejman i świetnie znaną legionowskim kibicom Igę Chojnacką. 

DPD Legionovia to zupełnie odmienny zespół od tego, który walczył o ligowe punkty w poprzednim sezonie. Do składu dołączyła atakująca reprezentacji Białorusi Kristina Kicka, rozgrywająca Ewelina Polak, MVP Mistrzostw Polski Juniorek Zuzanna Górecka, doświadczona środkowa (i kapitan) Małgorzata Skorupa, libero Agnieszka Adamek i amerykańska przyjmująca Cassidy Pickrell.

Przed legionowiankami ogromne wyzwanie i niewątpliwie to Mistrzynie Polski będą faworytkami poniedziałkowego starcia, jednak zespół z Legionowa podejmuje rękawicę!

Poniedziałek (5.11), godz. 18:00, Hala widowiskowo-sportowa ZS w Policach, ul. Siedlecka 6e, bilety do nabycia za pośrednictwem www.abilet.pl oraz w kasach przed meczem

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz