Czy Pogoń przedłuży serię zwycięstw w lidze? W sobotę zagra z Wisłą Płock

Od wtorku (2.10) startują przygotowania przed sobotnim meczem 11. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Pogoń Szczecin przed własną publicznością i na własnym stadionie podejmie Wisłę Płock. 

Część piłkarzy stawiła się na obiektach treningowych już w poniedziałek. Jedni udali się do fizjoterapeutów, inni wyszli na zajęcia w małej grupie z asystentami Kosty Runjaica – Robertem Kolendowiczem, Dietmarem Brehmerem i Rafałem Burytą. Rano na boisku dość krótko ćwiczyli Jarosław Fojut, Adam Frączczak, Sebastian Rudol, Ricardo Nunes, Iker Guarrotxena i Zvonimir Kozulj.

Pierwsze zajęcia całej drużyny zaplanowane są na wtorkowy poranek. Po treningu sztab zadecyduje ostatecznie, kto uda się na mecz towarzyski z Chemikiem Police, który odbędzie się tego samego dnia o g. 16.30 w Policach. W środę, czwartek i piątek granatowo-bordowi trenować będą raz dziennie.

Aktualnie obie drużyny mają taką samą liczbę zdobytych punktów i rozegranych meczów (10. meczów i 10. punktów) jednak bilans zdobytych bramek klasyfikuje Wisłę Płock na 11.miejscu a Portowców na 12. pozycji.

Czy granatowo-bordowi zdobędą kolejne punkty? Czy ich forma będzie zwyżkowa i zaczną piąć się w tabeli na wyższe miejsca? Zaplanujcie sobie sobotę i wybierzcie się na stadion i zobaczcie mecz na własne oczy!

Sobota (6.10), godz. 15:30, stadion miejski im. Floriana Krygiera przy ul. Karłowicza 28, bilety do nabycia przed meczem oraz za pośrednictwem www.kupbilety.pogonszczecin.pl

 

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz