Deptak Bogusława pełen kolorowych atrakcji

Już w tę niedzielę najsłynniejszy pasaż w centrum miasta zmieni się w przestrzeń pełną koloru i ciekawych atrakcji. Zapraszamy na pierwsze wydarzenie z cyklu „Deptak Bogusława – łączy nas kolor”.

18 lipca będzie dniem pełnym dobrych wrażeń. Deptak Bogusława stanie się miejscem przyjaznym dla rodzin z wieloma atrakcjami dla każdego. Co się będzie działo w ramach rodzinnego festynu? Maluchy będą mogły przejść holograficzny labirynt, w którym rozszczepione cząsteczki światła dadzą niesamowity efekt. Idąc dalej, w kierunku fontanny, będzie można zajrzeć na stoisko z warsztatami plastycznymi „Szczecińskie Witrażyki”. Doskonałym miejscem do zdjęć będzie kolorowa ściana wykonana z balonów! Ponadto na Deptaku będzie można spotkać szczudlarzy i wziąć udział w pokazach tańca. Między 14.00 a 16.00 na Deptaku pojawi się sam Książę Bogusław, który poprowadzi konkursy. Będzie także dziecięcy teatrzyk. Także w niedziele będzie można podpatrywać Kredę, który będzie tworzył specjalne graffiti. Wydarzenie potrwa w godzinach 11.00-17.00.

Ale już w piątkowy wieczór, po 22.00 będziemy mogli podziwiać spektakl świateł i iluminacji, które zagoszczą na Deptaku. Podświetlone kamienice i barwne latarnie nadadzą Deptakowi nowego charakteru i stworzą wyjątkowe tło do zdjęć. Z kolei jesienią nad Deptakiem pojawi się stałe oświetlenie, które sprawia wieczory na Deptaku Bogusława będą prezentowały się zawsze w kolorowych barwach. 

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz