Dołącz do nas!

Chcemy się rozwijać i iść dalej za ciosem, dlatego szukamy pozytywnych osób interesującymi się tym co ciekawego dzieje się w Szczecinie i regionie do prowadzenia portalu informacyjnego Hot-Point.pl. Nie szukamy pracowników czy osób chcących zaliczyć jedynie szkolne praktyki tylko prawdziwych pasjonatów aktywnego spędzania wolnego czasu, którzy nie lubią siedzieć w domu i chętnie wychodzą gdzieś na miasto, na koncert, do teatru, na mecz czy też lubią aktywnie spędzać czas startując w różnych zawodach i wyścigach lub też aktywnie kibicują takim osobom. Portal Hot-Point.pl tworzony jest z myślą o tym aby zbierać informacje o najciekawszych wydarzeniach w okolicy, czyli Gorących Punktów Miasta.

Aktualnie poszukujemy osób odpowiedzialnych za prowadzenie następujących działów:

  • Kultura i rozrywka
  • Sport
 • Aktywny wypoczynek

Chętnie nawiążemy również współpracę z fotografami czy filmowcami.

Jakich umiejętności Ci trzeba?

Wystarczy, że masz dobre chęci, znasz podstawowe umiejętności obróbki grafiki i umiesz pisać po polsku bez robienia „byków” 🙂 . Doświadczenie związane z prowadzeniem stron, SEO oraz social media będą dodatkowym plusem. Cała Twoja praca to jedynie kilka godzin w tygodniu. To Ty ustalasz kiedy, co i gdzie bez jakiejkolwiek spiny 😉 .

Chętnie nawiążemy również współpracę z wolontariuszami chcącymi realizować własne wydarzenia kulturalne, na realizacje których możemy pozyskiwać fundusze.

Jakie korzyści?

Wiadomo, nic na świecie nie jest za darmo. Działamy non-profit, ale to nie znaczy, że będąc redaktorem naszego portalu nie masz z tego żadnych korzyści. Staramy się aby poza satysfakcją umożliwić Tobie:

  • Darmowy udział w wydarzeniach (imprezy, koncerty, mecze – w zależności od działu)
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i poznania ludzi z branży
  • Możliwość korzystania z komputera, ksero, drukarki i przestrzeni biurowej w samym centrum miasta
  • Najlepsze referencje
 • Dobrą zabawę 🙂

Kim w ogóle jesteśmy?

Powstaliśmy jako Fundacja na rzecz promocji miast i atrakcji miejskich „Hot-Point”, która istnieła od 2011 do 2020 roku. Poza prowadzeniem portalu z wydarzeniami raz na jakiś czas sami realizowaliśmy różne wydarzenia. Robiliśmy już plebiscyt na tzw. „Gorące Punkty Miasta”, wypromowaliśmy w Szczecinie i Stargardzie grę terenową Geocaching czy też organizowaliśmy szkolenia dla twórców wydarzeń kulturalnych. Zobacz zresztą nasz video-spot:

Zdołaliśmy Cię przekonać?

Napisz do nas!