Duże zmiany w Szczecińskim Biegu Nocnym

Szczeciński Bieg Nocny, który pierwotnie miał się odbyć w czerwcu i którego trasa miała prowadzić przez centrum Szczecina, odbędzie się na bulwarach w nowym terminie. Ze względu na panujące obostrzenia związane z epidemią, organizatorzy zostali zmuszeni podzielić bieg na trzy tury. W każdej z nich wystartuje maksymalnie 250 biegaczy.

Bieg odbywać się będzie przez trzy noce, od 21 do 23 września. Uczestnicy wystartują o godzinie 22.00 z Nabrzeża Starówka, gdzie rozpocznie i zakończy się wyznaczona trasa. Biegacze ruszą w kierunku Mariny na Wyspie Grodzkiej, następnie pod dźwigozaurami kierują się w stronę bosmanatu na Bulwarze Gdyńskim i tam zawracają. Do pokonania będą dwa takie okrążenia.

Uczestnicy, którym zmiany nie odpowiadają, mogą wycofać się z udziału w biegu. W tym celu należy do 30 sierpnia wysłać maila na adres: kontakt@protiming24.pl  Ci, którzy nie wycofają się z udziału w biegu, 25 sierpnia otrzymają sms z informacją, w której turze będą startować.

Osoby, które chciałyby jeszcze się zapisać na bieg, mają taką możliwość do 17.09.2020 na stronie www.


Pakiety będą rozdawane 18 września między godziną 11.00 a 20.00 przed Centrum Informacji Turystycznej na pl. Żołnierza Polskiego 20. W wyjątkowych przypadkach, gdy uczestnicy są spoza aglomeracji szczecińskiej lub przebywają na urlopie, mogą odebrać pakiet przed biegiem. Należy jednak wcześniej poinformować o tym fakcie drogą mailową na adres: biegi@zstw.szczecin.pl

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz