Eska Music Awards 2017 – nominacje i pierwsi artyści

Wielkimi krokami zbliża się kolejna gala Eska Music Awards, która niezmiennie odbędzie się w szczecińskiej hali Azoty Arena. Podczas tego wielkiego muzycznego święta rozdane zostaną statuetki artystom, którzy w ostatnim czasie dominowali na listach przebojów na przełomie 2016 i 2017 r. O tym kto to będzie wciąż można decydować oddając swój głos na stronie ema.eskago.pl.

Oto lista wszystkich nominowanych:

NAJLEPSZA ARTYSTKA

 ESKA TV AWARD – NAJLEPSZE VIDEO

Sarsa

Mrozu "Nieśmiertelni"

Monika Lewczuk

Agnieszka Chylińska "Królowa łez"

Agnieszka Chylińska

Bednarek ft. Matheo "Talizman"

NAJLEPSZY ARTYSTA

 eskaGO AWARD – NAJLEPSZY ARTYSTA  W SIECI

Kamil Bednarek

Margaret

Grzegorz Hyży

Ewa Farna

Mateusz Ziółko

Kamil Bednarek

NAJLEPSZY DJ/PRODUCENT

NAJLEPSZY HIT

C – Bool

"Królowa łez" Agnieszka Chylińska

Gromee

"Magic Symphony" C-Bool

Mandee

"Ty i ja" Monika Lewczuk

 

"Talizman" Bednarek & Matheo

 

"W płomieniach" Mateusz Ziółko

 
Pierwsi zagraniczni artyści
Znamy też nazwiska pierwszych zagranicznych artystów, którzy uświetnią tegoroczną galę. Będą to francuski duet Ofenbach, fińska wokalistka Alma, amerykański wokalista Matthew Koma oraz brytyjski DJ i producent Sigala.

Dorian Lo i Cesar de Rummel z zespołu Ofenbach zagrają swój przebój „Be Mine”, dzięki któremu podbili serca nie tylko rodaków z Francji, ale także i reszty świata Natomiast fińska wokalistka Alma zaczaruje publiczność elektryzującym głosem, wykonując medley dwóch piosenek „Bonfire” i „Chasing Highs”. To jednak nie wszyscy zagraniczni artyści, który uświetnią swoimi występami ESKA Music Awards 2017. Amerykański wokalista, autor tekstów, kompozytor i didżej Matthew Koma podczas swojego występu zaśpiewa hit, który wyniósł go na szczyty list przebojów w 2016 r. – będzie to wykonanie przeboju „Kisses Back” w zupełnie nowej aranżacji. Z kolei 24-letni brytyjski producent i didżej Sigala rozgłos uzyskał po wydaniu hitu „Easy Love”. Stworzył go samplując głos 12-letniego Michaela Jacksona z piosenki „ABC”. Utwór w błyskawicznym tempie dotarł na 1. miejsce brytyjskiego zestawienia UK Charts. Następne piosenki „Sweet Lovin'” i „Give Me Your Love” także okazały się hitami. Brytyjczyk osiągnął kolejny sukces po wydaniu wakacyjnego przeboju „Say You Do”. Do jego stworzenia wykorzystał sample numeru „Always Be My Baby” Mariah Carey. Jego solowe dokonania zamyka kawałek zatytułowany „Only One” z Digital Farm Animals.

Rodzimą scenę muzyczną w tym roku zaprezentują ci wykonawcy, których piosenki królowały na szczytach list przebojów na przełomie 2016 i 2017 roku. Podczas Gali EMA zaśpiewają m.in. Ania Dąbrowska, Sarsa, Mateusz Ziółko, Patryk Kumór. Do wspólnej zabawy zaproszą także popularni didżeje: C-BooL, Gromee i Mandee. Pozostałych artystów, którzy pojawią się podczas Gali, poznamy już niebawem.

Uroczysta gala będzie transmitowana przez TVP1, a relację na żywo usłyszeć będzie można w Radiu ESKA. ESKA TV pokaże retransmisję z wydarzenia.

Bilety

Bilety w cenie od 89 zł dostępne są na stronach eBilet.pl oraz KupBilecik.pl. Bilety można także wygrać na antenie radia ESKA.

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz