Festiwal Roślin Owadożernych zawita do Szczecina

Takiego wydarzenia w Szczecinie jeszcze nie było! W dniach 11-14 listopada 2021 r. w Galerii Turzyn odbędzie się Festiwal Roślin Owadożernych, któremu towarzyszyć będzie także Światowa Wystawa Orchidei, Bonsai i Sukulentów.
Festiwal to największa na świecie żywa wystawa, którą tworzą eksponaty z blisko 40 państw. Na zwiedzających czekać będą m.in. wyjątkowe pokazy, prelekcje i mnóstwo niezwykłych atrakcji dla dzieci i dorosłych. Jak zapowiadają organizatorzy, będzie to dzika podróż do fascynującej krainy wygłodniałych potworów z bajecznego, zielonego świata wypełnionego magiczną opowieścią o niesamowitych gigantach.
Atak Gigantów to fantastyczna przygoda odkrywania tajemnic i piękna natury. W świecie flory nie brakuje genialnych inżynierów, specjalistów od odliczania czasu, a nawet tych, którzy potrafią stworzyć własne bungee! Wszystkie te cuda natury będzie można zobaczyć na własne oczy!

Poza żarłocznymi roślinami w Galerii Turzyn będzie można zobaczyć także piękne rośliny ozdobne. Kilkanaście tysięcy najwspanialszych orchidei, ponad stuletnie drzewka bonsai i zjawiskowe sukulenty z całego świata odwiedzą Szczecin!

Będzie można poczuć niesamowitą symfonię kolorów, kształtów i zapachów oraz zobacz prawdziwe cuda natury z najdalszych zakątków globu.

W trakcie wydarzenia zostanie uruchomiona specjalna, dodatkowa strefa, w której będzie można kupić ciekawe i nietypowe rośliny owadożerne oraz rośliny ozdobne prosto od hodowców.

Czas i miejsce:

11-14 listopada 2021, Galeria Turzyn, Szczecin

  • Czwartek-Sobota – od 10:00 do 18:00 
  • Niedziela – od 10:00 do 17:00 

Bilety w cenie:

  • 35 zł (normalny)
  • 25 zł (ulgowy)
  • 99 zł (rodzinny 2+2)

do nabycia są online na stronie eBilet.pl.

Więcej informacji na stronie www.festiwalroslin.pl.

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz