Futsalowy mecz Pogoni 04 z … Św. Mikołajem!

Od początku roku zawodnicy Pogoni `04 przyzwyczaili kibiców do miłych prezentów. Okazałe zwycięstwo z Wieliczką i kolejne 3 punkty na trudnym terenie w Toruniu. W najbliższą niedzielę przyjdzie się zmierzyć po raz pierwszy w tym roku na własnym terenie. Do Szczecina przyjeżdża zespół Red Dragons Pniewy. To nie będzie łatwy pojedynek, Pniewianie spisują się bardzo dobrze w tym sezonie o czym świadczy wysoka pozycja w tabeli.

"Jesteśmy inną drużyną, gramy świetnie otwarty futsal ale potrafimy także umiejętnie grać z zespołami preferującymi defensywny styl gry. Idziemy po medal, chcemy być skuteczni i zwycięscy. Nic tak nie motywuje zawodników jak zdobyte kolejne 3 punkty" – powiedział Łukasz Żebrowski.

Red Dragons zajmuje 5. miejsce w tabeli i traci zaledwie jeden punkt do naszego zespołu. Jeśli Portowcy odniosą zwycięstwo, a Piast Gliwice straci punkty w wyjazdowym pojedynku z Chrobrym Głogów wskoczymy na podium Ekstraklasy Futsalu.

"W grudniu przeciwko Piastowi zagraliśmy bardzo dobre spotkanie, prezentowaliśmy otwarty futsal, mieliśmy mnóstwo sytuacji, ale niestety przegraliśmy. Mogę zapewnić, że wiemy jak grać skutecznie i również na Pniewy znajdziemy skuteczną taktykę. Chcemy dawać prezenty naszym kibicom, u nas Mikołaj przez cały rok" – dodaje z uśmiechem trener Żebrowski.

Dlatego już dzisiaj zapraszamy wszystkich kibiców na niedzielny pojedynek, będą sportowe emocje i jak zapewnił Łukasz Żebrowski będzie Mikołaj – z prezentami dla najmłodszych. Kto wcieli się w postać świętego Mikołaja pozostanie naszą tajemnicą ale na wszystkie dzieci czekać będzie ze słodkimi niespodziankami. Będą także darmowe lody ufundowane przez restaurację Szyszka i stoisko firmy Anex z pysznymi świeżo wyciskanymi sokami dla wszystkich kibiców.

Ceny biletów:
5,00 zł – normalny
3,00 zł – ulgowy (Uczniowie i studenci do 26 lat za okazaniem legitymacji)
6,00 zł – rodzinny (2 rodziców lub opiekunów plus dziecko do lat 13)

DZIECI DO LAT 13 WSTĘP BEZPŁATNY

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz