Grill na Wieży Bismarcka z wieloma atrakcjami

W najbliższą sobotę, 18 lipca 2020 r. Grupa Rentumi Foundation organizuje grilla pod wieżą Bismarcka. W planie oprócz spodziewanych kiełbasek oraz napojów znajdą się takie atrakcje jak animacje dla dzieci, miejsca do relaksu w postaci leżaków, muzyka, pokaz ognistego oddechu zaprezentowany przez grupę Outcast Flame Fireshow oraz występ taneczny grupy Medeina, specjalizującym się w tańcu tribal fusion, choć nie stronią też od improwizacji ATS-owej (American Tribal Style).

Staramy się, aby nasze wydarzenia, były organizowane dla Was możliwie perfekcyjnie, z uwzględnieniem najmniejszych detali, które oddziałują na całokształt atmosfery naszych gości – mówi Wojciech Kłodziński, nowy inwestor rewitalizujący Wieżę Bismarcka

Wydarzenie jest otwarte i bezpłatne dla każdego. Organizatorzy serdecznie zapraszają zarówno najbliższych sąsiadów jak i wszystkich mieszkańców Szczecina.

Jest to idealna okazja, aby wziąć czynny udział w ratowaniu wieży, gdyż cały zebrany zysk z wydarzenia zostanie przeznaczony na budżet renowacji!

Istnieje możliwość aby dołożyć swoją cegiełkę do odbudowy wieży już dziś się na stronie https://app.evenea.pl/event/bismarck
W ramach podziękowań dla osób wspierających zapewniamy all inclusive: napoje, kiełbaski, przekąski, wejście do dolnej sali wieży.

Gwarantowana rodzinna atmosfera oraz przyjemnie spędzona sobota na świeżym powietrzu! ?

Program wydarzenia:

15:00 – 18:00 Animacje dzieci i rodziców – Stowarzyszenie Stołczyn Po Sąsiedzku
15:30 – 16:00 Oprowadzenie wokół terenu wieży – plany rozwoju miejsca
16:00 – 19:40 Wystawa w dolnej sali wieża “Ludzka maszyna północ Szczecina”
17:00 – 23:00 Start grill oraz muzyka z DJ-em
20:00 – 21:00 Taniec Tribal Fusion – zespołu Medeina
21:00 Pokaz ognistego oddechu – grupa Outcast Flame Fireshow
22:30 – 22:45 Pokaz fajerwerków

Współorganizatorzy:
Skolwin i My
Szczecin Osiedle Żelechowa
Stołczyn po sąsiedzku
Stowarzyszenie Przyjaciół Stołczyna FORUM
Klub Strzelecko-Kolekcjonerski M16

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz