Gwiezdne Wojny Koncertowo w Filharmonii

Producenci i twórcy projektu Queen Symfonicznie zapraszają na wyjątkowy koncert w Szczecinie – 12 listopada 2017!
„Gwiezdne Wojny Koncertowo” to multimedialne show w wykonaniu Hollyłódzkiej Orkiestry Filmowej i orkiestry Alla Vienna, pod dyrekcją Jana Niedźwieckiego. Wzbogacone o niezwykłe wizualizacje i znakomitą grę świateł. Koncert odbędzie się w Sali Symfonicznej Filharmonii w Szczecinie – w niedzielę 12 listopada 2017 o godzinie 19:00

Dodatkowo w foyer przed koncertami będzie można podziwiać modele z Gwiezdnych Wojen stanowiące część kolekcji http://yavin.pl/Galeria/.

Na repertuar koncertu złoży się słynna muzyka Johna Williamsa do wszystkich części filmowej sagi George’a Lucasa. Nie zabraknie najbardziej znanych motywów, takich jak „Marsz Imperialny”. Ale to oczywiście nie wszystko. Scenografie uzupełnią postacie z filmów, a efekty wizualne sprawią, że widz poczuje się jak w kinie. Kto wie, może w foyer spotkacie szturmowców albo inne postacie z uniwersum Gwiezdnych Wojen?

W szczecińskiej Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza 12 listopada zaplanowano aż dwa koncerty, pierwszy o godzinie 16:00 i drugi o godzinie 19:00.

Bilety na ten niesamowity koncert w cenie od 119 zł do 159 zł można nabyć na stronach Eventim oraz Bilety.fm.

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz