III Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego z mnóstwem atrakcji

4 sierpnia coraz bliżej. Organizatorzy czynią wszystko by uczestnikom III Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego stworzyć jak najlepsze warunki do biegania jak i pobytu w Kamieniu Pomorskim, dlatego też przygotowali szereg atrakcji, nie tylko biegowych.

W miasteczku biegowym dla najmłodszych przygotowana zostanie strefa dziecięca, w której znajdą się atrakcje typu malowanie twarzy, gigantyczne banki mydlane, modelowane kolorowe baloniki. Natomiast biegacze oraz mieszkańcy Kamienia Pomorskiego i okolicznych miejscowości będą mogli wziąć udział w biciu Rekordu Polski w jedzeniu arbuzów, który od 2017 roku należy do Wydmin i wynosi 700 kg. Na tą okoliczność Stowarzyszenie Carving Team Poland oraz Firma Carving-Gniech Sylwia Kruszyńska przygotują 800 kg arbuzów, które będą musiały zostać skonsumowane przez uczestników imprezy w przeciągu jednej godziny – mówi Marek Szymański, Prezes Klubu Biegacza Kamień Pomorski.

Po pokonaniu ciekawej i wymagającej, ale jakże malowniczej trasy na zawodników będzie czekać upragniona META. Tam Włodarze Kamienia Pomorskiego będą dekorować zawodników pamiątkowymi medalami odlanymi, na których znajdziecie Bramę Wolińską w Kamieniu Pomorskim oraz Budynek obecnej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim. Po regeneracyjnym posiłku i nawodnieniu na mecie nastąpi dekoracja zawodników, która rozpocznie się około 17:45.

Natym jednak nie koniec niespodzianek. Po dekoracji odbędzie się losowanie atrakcyjnych nagród rzeczowych, których pula aktualnie przekracza 11.287,00 złotych. W tym roku każdy zawodnik, który ukończy bieg będzie mógł wygrać:

  • voucher pobytowy dla dwóch osób na 2 dni w Kompleksie Marena Wellness & SPA w Międzywodziu,
  • rower Monteria Shottas 0.2,
  • rower Monteria MRX,
  • Laptop Lenovo V310-15ISK (80SY03RAPB),
  • tablet Samsung Galaxy Tab A T280,
  • zegarek sportowyMultisport Runners 3 Tom Tom,
  • zegarek sportowy polar M400 z nadajnikiem na klatkę piersiową Polar H7,
  • i to jeszcze nie koniec.

Warto się pośpieszyć ponieważ zapisy internetowej zostaną zamknięte dokładnie 30 lipca br. o godzinie 24:00. Obecnie wpisowe na dystans 5 km wynosi 45,00 złotych i obowiązuje do 30 lipca br., natomiast wpisowe na dystans 10 km wynosi 50,00 złotych i obowiązuje do 30 lipca br.

Zapisy w biurze zawodów tylko i wyłącznie w sobotę 4 sierpnia br. w godzinach otwarcia biura zawodów, a wpisowe na oba dystanse wyniosą 70,00 złotych.

Wszystkie szczegóły dotyczące regulaminu i wiele innych ciekawych informacji można znaleźć na stronie www.biegkamien.pl oraz na stronie fanpage'u „Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego”. Zachęcamy do zapisów www.sport-time.com.pl

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz