Jedenasta kolejka PKO Ekstraklasy z Rakowem Częstochowa na stadionie im. Floriana Krygiera

Portowcy pokonali Jagiellonię 3:2, mimo że przegrywali do przerwy. To pierwsze zwycięstwo w Białymstoku od ponad 6 lat. Jedną z bramek zdobył Adam Frączczak. Pogoń umocniła się na pozycji lidera.

Po środowej wizycie w Rzeszowie Portowcy musieli się udać w kolejną daleką podróż do Białegostoku. W porównaniu do pucharowej potyczki ze Stalą trener Kosta Runjaic dokonał kilku zmian. Do ataku wrócił Adam Buksa, a w drugiej linii zagrali Zvonimir Kozulj i Marcin Listkowski. Między słupkami znowu pojawił się Dante Stipica.

Mecz jedenastej kolejki PKO Ekstraklasy odbędzie się 5 października o godz. 15:00 na stadionie miejskim im. Floriana Krygiera w Szczecinie.

Już dzisiaj o g. 10.00 rusza sprzedaż biletów na mecz ligowy z Rakowem Częstochowa (5 października, g. 15.00). Kilka dni później, 3 października (czwartek), do sprzedaży wprowadzimy pulę niewykorzystaną przez Partnerów klubu.

Bilety można nabywać drogą On-Line (kupbilety.pogonszczecin.pl) oraz stacjonarnie: w naszych punktach (CHR Galaxy, Galeria Gryf) oraz w Fanshopie na stadionie. Standardowo bilety nabywane drogą internetową są o 10% tańsze od tych kupowanych w punktach stacjonarnych.

Wejściówki mogą nabywać jedynie posiadacze karty kibica. Kartę można wyrobić od ręki w naszych punktach stacjonarnych, ale jedynie przy zakupie biletu. Jej koszt to 10 zł. 

Jednocześnie przypominamy, że przed każdym domowym spotkaniem Portowców przyjmujemy zgłoszenia posiadaczy karnetów, którzy wiedzą, że nie będą mogli uczestniczyć w meczu. Dlatego też zachęcamy do odwiedzania systemu biletowego w celu weryfikacji, czy pojawiły się wolne miejscówki na mecz. 

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz