Kajakiem po Szczecińskiej Wenecji na dłuższej trasie

Szczecińska Wenecja to nie tylko ciąg budynków przy ulicy Kolumba, schodzących do samej Odry. To również forma zwiedzenia Szczecina kajakiem. Trasa jest dłuższa od Kajakowego Spacerku i po drodze oczywiście nie zabraknie wiosłowania i przyrody.

Szczegóły wycieczki: TRASA ZIELONA

Wpłynięcie na wody morskie (odcinek 200m, od Trasy Zamkowej do wyspy Grodzkiej) pod zarządem Kapitanatu Portu Szczecin, odbywa się każdorazowo za zgodą Kapitana. Istnieje możliwość, że takowa zgoda tuż przed wycieczką nie zostanie udzielona. Jest to zupełnie niezależne od Organizatora.

Czas trwania: około 3-4 godzin, w zależności od grupy
Start: Niedziela, 15 maja 2016r. godz. 11:00. Zbiórka uczestników przy wejściu na Przystań Wędkarską “TRAMWAJARZ”. Wchodzimy od ul. Kolumba, w bramę na wysokości pętli autobusowej przy dworcu PKP.
Ilość miejsc: 19 (10 kajaków, w tym do 4 kajaków 2+dziecko)

Koszt: bilet normalny 40,00 osoba, bilet ulgowy 35,00 osoba (dzieci do lat 7 bezpłatnie, jeśli płyną w kajaku rodzinnym 2+1 wyporność kajaka 200kg).  Kto może skorzystać z biletu ulgowego >>sprawdź. Oczywiście każdy uczestnik, na wycieczce  otrzymuje pamiątkowy bilet !

Zapisy: Aby zapisać się na wycieczkę, należy wysłać na adres biuro@szczecinskawenecja.pl swoje zgłoszenie. W temacie e-maila wpisujemy nazwę wycieczki, datę i godzinę, np. Kajakiem po Szczecinie, 15.05.16 godz 11:00.
W treści zgłoszenia podajemy dane:

  1. Imię i nazwisko uczestnika, wiek, miasto/miejscowość (jeśli korzysta z ulgi należy podać z jakiej)
  2. Ilość worków wodoodpornych (10,30,50L)
  3. Ilość etui wodoodpornych
  4. Informację o wieku dziecka w przypadku kajaka 2+1
  5. Telefon kontaktowy do Zgłaszającego

Po wysłaniu e-maila ze zgłoszeniem, należy poczekać na potwierdzenie zgłoszenia. W potwierdzeniu wysyłamy indywidualny tytuł wpłaty.

Płatności: po otrzymaniu potwierdzenia zgłoszenia, czekamy 24 godziny na wykonanie przelewu. Po wykonaniu przelewu, prosimy o wysłanie na nasz adres poczty elektronicznej, potwierdzenia wpłaty. Po tym okresie, przyjmujemy kolejne osoby.. Wpłat dokonujemy na  konto: WIKING Robert Filipski ul. Boh. Getta W-go 18/9, 70-303 Szczecin Idea Bank 27 1950 0001 2006 0232 0461 0004, w tytule wpisując dane podane w potwierdzeniu zgłoszenia. Pamiętaj, aby na wycieczkę zabrać ze sobą aktualny dokument, uprawniający do ulgi. Zapisu na wycieczkę dokonujemy, w momencie zaksięgowania płatności. Decyduje kolejność dokonanych wpłat – w przypadku przekroczenia liczby miejsc, niezwłocznie wykonujemy przelew zwrotny i informujemy o tym Zgłaszającego. Dokonanie płatności jest automatycznym potwierdzeniem zapoznania się z Regulaminem korzystania ze sprzętu kajakowego podczas spływu oraz Warunkami Uczestnictwa, oraz zobowiązuje się do ich przestrzegania.

Długość trasy: około 8 km
Forma wycieczki: rekreacyjna z przewodnikiem, dla początkujących
Opłaty dodatkowe: wypożyczenie worka wodoodpornego 10-59 litrów 5,00 , wypożyczenie etui wodoszczelnego na telefon, dokumenty, aparat, laptop do 15″ – 2,00.
Informacje dodatkowe: W wycieczce może wziąć udział każda chętna osoba, bez względu na wiek. Trasa przygotowana jest typowo dla początkujących uczestników jak i przyjezdnych gości. Pokonujemy ją rekreacyjnie i nie ścigamy się pomiędzy sobą. Osoby niepełnoletnie, uczestniczą w wycieczce pod opieką rodziców (opiekunów prawnych) lub pełnoletnich opiekunów. Uczestnicy wycieczki uczestniczą na własną odpowiedzialność. Organizator dołoży wszelkich starań, aby trasa wycieczki była bezpieczna. Impreza odbywa się bez względu na pogodę, lecz może z jej powodu zostać skrócona lub odwołana w trakcie trwania usługi. Wycieczka odbywa się przy minimum 10 osobach.

MAPKA-WYSPA-JASKOLCZA

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz