Kajakowa niedziela trasą Szczecińskiej Wenecji

Praktycznie od 2011 roku, wycieczki staly się produktem turystycznym Szczecina, w którym uczestniczyło ponad 3 tysiące turystów, poznających nasze miasto. To nie tylko kajakowanie po Odrze, ale również ciekawa i oryginalna forma zwiedzania Szczecina kajakiem. Ta niewątpliwie atrakcyjna metoda poznawania historii Grodu Gryfa, cieszy się coraz większym zainteresowaniem mieszkańców oraz przebywających w Szczecinie turystów. Na naszych trasach pływały załogi Zlotu Żaglowców The Tall Ship Races, uczestnicy konferencji międzynarodowych, młodzież z projektów unijnych. Nie raz się zdarzało, że specjalnie na wycieczkę, przyjeżdżali pociągami goście z Warszawy, Poznania, Katowic … . A wszystko po to aby spojrzeć i zwiedzić Szczecin z perspektywy Odry. A jest to piękny widok, co sami możecie sprawdzić uczestnicząc w wycieczkach.

Czas trwania: około 2,5 godziny, w zależności od grupy
Start: 29 maja 2016 r. Pierwsza wycieczka o godz. 11:00, druga wycieczka o godz. 14:30. Zbiórki uczestników przy wejściu na Przystań Wędkarską “TRAMWAJARZ”. Wchodzimy od ul. Kolumba, w bramę na wysokości pętli autobusowej przy dworcu PKP.
Ilość miejsc: 19 (10 kajaków, w tym do 4 kajaków 2+dziecko)
Koszt: bilet normalny 40,00 osoba, bilet ulgowy 35,00 osoba (dzieci do lat 7 bezpłatnie, jeśli płyną w kajaku rodzinnym 2+1 wyporność kajaka 200kg).  Kto może skorzystać z biletu ulgowego >>sprawdź. Oczywiście każdy uczestnik, na wycieczce  otrzymuje pamiątkowy bilet !
Zapisy: Aby zapisać się na wycieczkę, należy wysłać na adres biuro@szczecinskawenecja.pl swoje zgłoszenie. W temacie e-maila wpisujemy nazwę wycieczki, datę i godzinę, np. Kajakowy Spacerek, 29.05.16 godz 11:00 .
W treści zgłoszenia podajemy dane:

  1. Imię i nazwisko uczestnika, wiek, miasto/miejscowość (jeśli korzysta z ulgi należy podać z jakiej)
  2. Ilość worków wodoodpornych (10,30,50L)
  3. Ilość etui wodoodpornych
  4. Informację o wieku dziecka w przypadku kajaka 2+1
  5. Telefon kontaktowy do Zgłaszającego

Po wysłaniu e-maila ze zgłoszeniem, należy poczekać na potwierdzenie zgłoszenia. W potwierdzeniu wysyłamy indywidualny tytuł wpłaty.

Płatności za wycieczkę: po otrzymaniu potwierdzenia zgłoszenia, czekamy 24 godziny na wykonanie przelewu. Po wykonaniu przelewu, prosimy o wysłanie na nasz adres poczty elektronicznej, potwierdzenia wpłaty. Po tym okresie, przyjmujemy kolejne osoby.. Wpłat dokonujemy na  konto: WIKING Robert Filipski ul. Boh. Getta W-go 18/9, 70-303 Szczecin Idea Bank 27 1950 0001 2006 0232 0461 0004, w tytule wpisując dane podane w potwierdzeniu zgłoszenia. Pamiętaj, aby na wycieczkę zabrać ze sobą aktualny dokument, uprawniający do ulgi. Zapisu na wycieczkę dokonujemy, w momencie zaksięgowania płatności. Decyduje kolejność dokonanych wpłat – w przypadku przekroczenia liczby miejsc, niezwłocznie wykonujemy przelew zwrotny i informujemy o tym Zgłaszającego. Dokonanie płatności jest automatycznym potwierdzeniem zapoznania się z Regulaminem korzystania ze sprzętu kajakowego podczas spływu oraz Warunkami Uczestnictwa.
Długość trasy: około 2 km
Forma wycieczki: rekreacyjna z przewodnikiem, dla początkujących
Opłaty dodatkowe: wypożyczenie worka wodoodpornego 10-59 litrów 5,00 , wypożyczenie etui wodoszczelnego na telefon, dokumenty, aparat, laptop do 15″ – 2,00.
Informacje dodatkowe: W wycieczce może wziąć udział każda chętna osoba, bez względu na wiek. Trasa przygotowana jest typowo dla początkujących uczestników jak i przyjezdnych gości. Pokonujemy ją rekreacyjnie i nie ścigamy się pomiędzy sobą. Osoby niepełnoletnie, uczestniczą w wycieczce pod opieką rodziców (opiekunów prawnych) lub pełnoletnich opiekunów. Uczestnicy wycieczki uczestniczą na własną odpowiedzialność. Organizator dołoży wszelkich starań, aby trasa wycieczki była bezpieczna. Impreza odbywa się bez względu na pogodę, lecz może z jej powodu zostać skrócona lub odwołana w trakcie trwania usługi. Wycieczka odbywa się przy minimum 10 osobach.

Pełna informacja o wycieczce: http://szczecinskawenecja.pl/?page_id=54

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz