Kajakowy Eko Patrol wyruszy sprzątać Parnicę

Kajakowy Eko Patrol ponownie wyrusza na czyszczenie szczecińskich akwenów. Tym razem po raz pierwszy uczestnicy wybiorą się w nieco bardziej industrialną okolicę Grodu Gryfa, sprzątać Parnicę i Wyspę Ostrów Mieleński.

Tradycyjnie do udziału w Kajakowym Eko Patrolu organizator zaprasza wszystkich chętnych mieszkańców, którzy chcieliby połączyć przyjemne z pożytecznym i posprzątać nieco nasze miasto z wiosłem w ręku. Sprawność i siła fizyczna też się przyda, ponieważ poza wiosłowaniem niejednokrotnie trzeba będzie wyławiać ciężkie przedmioty. Kajakowy Eko Patrol to nie jest wszak wycieczka kajakowa. O resztę zadba Stowarzyszenie Wywrotka, które zapewni kajaki, worki, rękawice, drobny poczęstunek oraz świetną atmosferę.

Dzięki uprzejmości Przystani Wędkarskiej „Kolejarz”, na koniec akcji przewidziane jest wspólne grillowanie kiełbasek.

Start w niedzielę 08.08.2021 r, godz. 10:00 z nabrzeża przy Bulwarze Gdańskim, obok ul. Energetyków (przy Centrum Motorowodnym Ślizg). Dojazd tramwajami 7 i 8 (przystanek Energetyków).
Koniec akcji sprzątania przewidziany jest ok. godz. 13-14 po czym wszyscy udadzą się kajakami na grilla. Koniec całego wydarzenia zaplanowany jest ok godz. 16.

ILOŚĆ MIEJSC W KAŻDYM WYDARZENIU BARDZO OGRANICZONA!

Wydarzenie finansowane jest ze środków Miasta Szczecin w ramach Programu Szczecin TworzyMy.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Szczecina Pan Piotr Krzystek.

Bezpłatny odbiór zebranych odpadów gwarantuje firma Remondis Szczecin. Partnerem wydarzenia jest także sklep Decathlon Ustowo.

Partnerem wydarzenia jest firma Remondis Szczecin, która zadba o wywóz zebranych śmieci oraz Decathlon Szczecin.

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz