Koncert Łony, Webbera i The Pimps otworzy nowy sezon na Wyspie Grodzkiej

Już po raz trzeci rozpoczynamy działalność Miejskiej Strefy Letniej na Wyspie Grodzkiej. 5 i 6 maja oficjalnie otwieramy miejską plażę, która na dobre już wpisała się w letnią mapę Szczecina.

W tym roku na plaży przy porcie jachtowym NorthEast Marina czekać nas będzie wiele atrakcji. Po pierwsze – na terenie strefy jak w roku ubiegłym będzie punkt z jedzeniem i napojami oraz ogródki gastronomiczne. Po drugie – w sezonie letnim goście strefy będą mogli wziąć udział w szeregu animacji i eventów.

Miejska Strefa Letnia oficjalnie zacznie tętnić życiem – 5 maja. Podczas imprezy inaugurującej sezon 2018 nie zabraknie dobrej muzyki. W sobotę podczas wieczornego koncertu o godz. 20:00 wystąpi Łona, Webber i The Pimps. Jako support zagra zespół Tragarze. Po zakończonych koncertach z głośników popłyną elektroniczne brzmienia.

Podczas rozpoczęcia sezonu na wyspie nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych. W programie m.in. zabawy na dmuchańcach, malowanie twarzy, Jenga XXL, wielkie gry planszowe i bańki mydlane, nauka pierwszej pomocy oraz pokazy wodne zorganizowane przez WOPR. Oprócz tego przygotowaliśmy bogato wyposażony beach bar, palmy leżaki i parasole. Wszystko po to, żeby Miejska Strefa Letnia sprzyjała relaksowi i odpoczynkowi nad wodą z zapierającym dech w piersiach widokiem na Odrę i Wały Chrobrego.

Miejska Strefa Letnia otwarta będzie do końca września od niedzieli do czwartku w godzinach od 10:00 do 22:00 natomiast w piątki i soboty od 10:00 do 00:00. Zamknięcie strefy zaplanowane jest na koniec września (o ile pogoda nie pokrzyżuje nam planów).

Bez wątpienia zapraszamy do odwiedzania Miejskiej Strefy Letniej i odpoczynku na leżakach pod parasolami z pięknym widokiem na panoramę Szczecina.

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz