Koncert ponad szczecińskimi chodnikami

Kultura przenosi się w czasach pandemii do internetu oraz na… balkony. „Środek” czyli Śródmiejski Punkt Sąsiedzki oraz Stowarzyszenie Oswajanie Sztuki zapraszają do udziału w trzeciej odsłonie akcji Śródmiejska Strefa Kultury Ponad Chodnikami, która trwa od początków epidemii.

Już 15 maja (piątek) o godz. 18.00 na balkonie przy ul. Pocztowej 8 wystąpi duet POREK (trąbka) i Kuncfot (elektronika), którzy dadzą półgodzinny set instrumentalno-elektroniczny. W czasach, kiedy nie możemy pójść na imprezę, impreza przyjdzie do Was!

Koncert będzie transmitowany na żywo online na facebookowych stronach Środka i portalu wSzczecinie.pl.

Zagrają:

? Porek
To jego trąbka czaruje w składach: KanapaTrippin, Vespa, Skambomambo, Zakaz Posiadania, Fractal Tree, Ludzie Mili. Miłośnik wszechogarniającego hałasu, dźwięków z wytwórni Ninja Tune, fantastyki i komiksów.

? Kuncfot
Członek ekipy PCV, współorganizator cyklu imprez Beat Junkies, digger, na rynku winylowych zbieraczy od przeszło dekady. Stara się łączyć różne style muzyczne, dbając o spójność granych przez siebie setów. Miłośnik instrumentalnego hip-hopu i downtempo szczególnie z lat 90. Duży wpływ na jego gust muzyczny miała scena UK z tego okresu. Dobra selekcja muzyczna przede wszystkim!

Działanie jest realizowane w ramach projektu „Środek. Śródmiejski Punkt Sąsiedzki. Miejsce aktywności i wsparcia wspólnot lokalnych obszaru rewitalizacji”, koordynowanego przez Stowarzyszenie OSWAJANIE SZTUKI i współfinansowanego przez Miasto Szczecin w związku z projektem pn. „Rewitalizacji obszaru przestrzeni publicznej i zabudowy śródmiejskiego odcinka alei Wojska Polskiego w Szczecinie”

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz