Letnia edycjia CITY TRAIL w wersji wirtualnej

Pandemia coronawirusa nieźle zamieszała w biegowym świecie i nie tylko. Wiele biegów zostało odwołanych lub przeniesionych na inne terminy, a niektóre z nich odbędą się w specjalnej wirtualnej edycji. Tak będzie również z coroczną, letnią edycją CITY TRAIL onTour w Szczecinie.

W wirtualnym biegu CITY TRAIL onTour w Szczecinie będzie można wziąć od 18 do 24 lipca do godz. 23:59. To podstawowa zmiana względem normalnej edycji biegu, do której wszyscy do tej pory byli przyzwyczajeni. Tym razem każdy zapisany uczestnik będzie mógł przebiec indywidualnie o dowolnej porze w ciągu wyznaczonego tygodnia odległość 5 km.

Trasa

Wirtualna edycja CITY TRAIL onTour w Szczecinie odbędzie się na 5-kilometrowej trasie nad Jeziorem Szmaragdowym, tej samej na której odbywał się cykl Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden 2018/2019.

Start i meta znajdują się przy polanie za Zajazdem Szmaragd – na skraju ulicy Kopalnianej. Początkowe 600 metrów pokrywa się z ostatnim 600-metrowym odcinkiem. Mniej więcej na 1,7 km od startu będziecie mieć za sobą najtrudniejszy fragment. Potem jest płasko i z góry, aż do 4. km, gdzie znowu trzeba podbiec pod górę. Kolejne 500 metrów to zbieg, następnie lekki podbieg i meta!

Bieg po Puszczy Bukowej nie jest jednak obowiązkowy! Wirtualna edycja CITY TRAIL onTour daje możliwość pobiegnięcia na dowolnej innej trasie na dystansie 5 km, która choć w niewielkim stopniu będzie przełajowa.

Warunkiem aby otrzymać medal (dla pakietu BIEGNĘ PO MEDAL) będzie przesłanie za pomocą profilu na stronie www.ontour.citytrail.plzapisu przebiegniętej trasy za pomocą zegarka lub aplikacji w telefonie. Po weryfikacji, medal zostanie przesłany do Paczkomatu.

Pakiety

Do wyboru są dwie opcje pakietów startowych:

  • Pakiet BIEGNĘ DLA SIEBIE z medalem wirtualnym – 14,90 zł
  • Pakiet BIEGNĘ PO MEDAL z pamiątkowym medalem oraz numerem startowym – 34,90 zł

Zapisów można dokonać na stronie www.ontour.citytrail.pl do dnia 14.07.2020 r.

Medal CITY TRAIL onTour 2020

Posadź las biegnąć w CITY TRAIL

Wirtualna edycja CITY TRAIL onTour to także okazja, by zrobić coś dobrego dla naszej planety! Podczas zapisów będzie możliwość posadzenia kawałka lasu. Dzięki współpracy z Fundacją Las Na Zawsze chcą posadzić, jak najwięcej m2 lasu! Każdy sam będzie mógł zdecydować ile m2 lasu posadzi – od 1 do 10 m2 dopłacając odpowiednio 3-30 zł do pakietu startowego.

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz