Limity startowe na Dzikim Weekendzie

Dziki Weekend, to jedyny w swoim rodzaju festiwal biegowy na Pomorzu Zachodnim, organizowany w Policach w dniach 18-20 sierpnia 2017 r., którego uczestnicy będą musieli wykazać się nie tylko dobrą formą biegową, ale także siłą fizyczną i charakterem biegając zaróno w nocy jak i za dnia i w dodatku pokonując liczne przeszkody. Nic więc dziwnego, że wydarzenie to cieszy się ogromnym zainteresowaniem, które zmusza organizatora do wprowadzenia limitów startowych!

Na uczestników przewidziano łącznie 1500 miejsc czyli po 500 osób na każdy z trzech biegów (nocny na 5 km, dzienny na 10 km i bieg z przeszkodami na 7, km). Warto się spieszyć, gdyż liczba wolnych pakietów startowych maleje w bardzo szybkim tempie. Warto pamiętać, że udziału w biegu gwarantuje jego opłacenie a nie samo zapisanie się. Do 15 kwietnia obowiązuje też niższa opłata, która wynosi 140 zł za udział we wszystkich trzech biegach, 35 zł za „Nocny Bieg Szlakiem Dzika” 5km, 50 zł za „Bieg Szlakiem Dzika” na 10 km oraz 80 zł za „Ekstremalny Dzikobieg” 7,5 km. Zdecydowanie zatem opłaca się wykupić udział w całym Dzikim Weekendzie.

Jeśli ktoś nadal się waha nad swoim udziałem w tym wydarzeniu, prezentujemy niezwykłe medale oraz koszulkę i buff, które znajdą się w pakiecie startowym.

Podstawowe informacje:

Data: 18-20 sierpnia 2017
Miejsce: Police, ul Piaskowa 97 – Start i meta zlokalizowana na polanie obok stadionu lekkoatletycznego
Zapisy: 7 Nocny Bieg Szlakiem Dzika, 7 Bieg Szlakiem Dzika, 3 Ekstremalny Dzikobieg
Organizator: Klub Biegowy Dzik
Strona oraz regulamin biegu: www.dzikiweekend.pl

A tak to wyglądało w roku ubiegłym:

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz