Maciej Stuhr i Kuba Badach królami swingu

Musical „KRÓL SWINGU“ – Maciej Stuhr i Kuba Badach na jednej scenie! Szczecin – to jeden z pierwszych przystanków na trasie KRÓLA SWINGU, podążającego w kierunku słonecznej strony ulicy. Podczas muzycznej wędrówki towarzyszyć mu będzie Orkiestra pod dyrekcją Wiesława Pieregorólki.
 
Plejada gwiazd, zachwycająca muzyka w wykonaniu orkiestry, choreografia nawiązująca do lat pięćdziesiątych XX wieku, ogromna dawka humoru oraz historia, która zachwyci wszystkich – zapraszamy na musical KRÓL SWINGU oparty o fabułę filmu „EXCENTRYCY”.
 
Po raz pierwszy na scenie wystąpią wspólnie Maciej Stuhr oraz Kuba Badach. W swingowych przebojach Glenna Millera, Duke'a Ellingtona czy Cole'a Portera usłyszymy również Sonię Bohosiewicz i Natalię Rybicką. Muzyka w spektaklu „KRÓL SWINGU“ nie jest tłem, lecz pełnoprawnym bohaterem. W tworzeniu warstwy muzycznej brał udział Wojciech Karolak, a orkiestrę poprowadzi wybitny jazzman Wiesław Pieregorólka.
 
Półtoragodzinny spektakl będzie naszpikowany przebojami. Na żywo usłyszymy między innymi: „I'm Getting Sentimental“ , „On the Sunny Side of the Street“ , „Chattanooga Choo Choo“ czy „I've Got You Under My Skin“.
 
Ten musical to świetna propozycja dla miłośników dobrej muzyki oraz teatru, granej i śpiewanej przez jednych z najwybitniejszych Artystów w naszym kraju, ale to również świetny pomysł dla całej rodziny, aby zagłębić się w magię minionej epoki i dużą dawkę pozytywnego humoru.
 
Musical odbędzie się w sobotę 9 kwietnia 2016r. w hali Azoty Arena o godz. 19.
Bilety w cenie 60 -120 zł do kupienia są na stronie Azoty Arena.

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz