Młode Wilki poszukiwane!

W najbliższy czwartek, 10 września o godzinie 18 w sali treningowej Azoty Areny odbędzie się nabór młodzieży z roczników 2004, 2005, 2006, 2007, 2008 i 2009 do akademii zespołu King Wilków Morskich. Głównym koordynatorem akcji będzie trener Wojciech Boblewski (asystent trenera Marka Łukomskiego).

Wojciech Boblewski jest również asystentem trenera reprezentacji Polski do lat 15. Do Szczecina przyjechał z Anwilu Włocławek, by podjąć się realizacji projektu. Klub King Wilki Morskie Szczecin ma nadzieję, że dzięki doświadczeniu trenera Boblewskiego, jego praca przyniesie efekty za kilka lat – w postaci awansu młodych wychowanków do seniorskiego zespołu King Wilków Morskich.

– King Wilki Morskie oraz miasto Szczecin podjęły decyzję, że przystępujemy do projektu, w którym chcielibyśmy stworzyć grupy młodzieżowe i całą drabinkę szkolenia młodzieży w tym mieście. Zaczniemy od wspomnianych roczników. Oprócz drużyny seniorskiej, chcemy stawiać na rozwój młodzieży. Dzięki szkoleniu na najwyższym poziomie, do pierwszej drużyny Wilków oraz do reprezentacji Polski będą trafiać nasi wychowankowie – mówi trener Wojciech Boblewski.

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz