Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Piłce Ręcznej Plażowej 2017

Plaża Miejska w Dąbiu będzie areną, na której w dniach 9-11 czerwca rywalizować będą zawodnicy grający w piłkę ręczną, w ramach X Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej na Plaży.

Jak podkreślają organizatorzy imprezy, wcześniejsze edycje zawodów spotkały się z dużym zainteresowaniem zespołów piłki ręcznej, które na co dzień uprawiają halową odmianę tej dyscypliny.

Zaplanowany na 9-11 czerwca turniej organizowany jest przez Zespół Szkół Nr 2 oraz działający przy szkole Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy „Dąbie”. Zawody będą się rozgrywać na plaży Kąpieliska Miejskiego„Dąbie”. Ich uczestnikami będą zespoły dziewcząt i chłopców z całej Polski.

W programie imprezy, oprócz gier turniejowych, pojawi się sporo atrakcji przeznaczonych dla uczestników i odwiedzających turniej mieszkańców Szczecina, m.in. pokazy grup tanecznych, place zabaw dla dzieci, rejs stateczkiem po jeziorze Dąbie, możliwość zjedzenia potraw z grilla, mecze pokazowe, a także spotkania z gwiazdami szczecińskiego sportu.

Więcej szczegółów na FB turnieju: https://web.facebook.com/MMPSzczecin/

9-11.06.2017r,, plaża miejska Dąbie-Szczecin, wstęp wolny

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz