Niezwykłe widowisko audiowizualne pod Wieżą Bismarcka

W sobotę, 30. października, z okazji „Pradziadów”, pod szczecińską Wieżą Bismarcka dojdzie do niecodziennej syntezy audiowizualnej przygotowanej przez Krzysztofa Baranowskiego, który zaprezentuje „Muzykę pod Księżycem”, Audiovisual Performance „Hypnolith” studentów filmu eksperymentalnego Akademii Sztuki w Szczecinie oraz muzyka Janusza Jurgi oraz dekoracji przygotowanych przez Renatę Ramolę. Wszystkiemu towarzyszyć będzie tajemniczy plener, żywe ognisko i grzane wino.

Krzysztof Baranowski – pianista i kompozytor. Od 20 lat związany ze szczecińską sceną muzyczną. Autor piosenek i muzyki do spektakli. Na koncie ma wiele wydawnictw muzycznych. Jego najnowsza płyta – „Music dunder the moon” – to energetyczna muzyka filmowa wykonywana na fortepianie z dodatkiem elektroniki. „Muzyka pod Księżycem” Kształtujące się w bieżącej chwili miniatury wykonywane na fortepianie, w stroju 432 Hz- tworzą one przestrzeń dla kolejnych, nieznanych współbrzmień, dźwięków i harmonii intrumenty elektroniczne i piano:
www.facebook.com/muzykapodksiezycem

„HYPNOLITH” – Ambientowe z charakteru dźwięki opłyną wnętrze wieży. Korespondować ze światłem i obrazem by stworzyć nieskończoność wyrazu. Poziomy wieży i sztuki będą się piętrzyć, nawarstwiać i eskalować w swoim odbiorze. Live Music Performance: Janusz Jurga
Visuals: Kacper Bukartyk, Kamil Składanek, Marta Sundmann, Jenia Vladimirova, Czarek Malinkiewicz, Radomir Majewski.
https://www.facebook.com/events/1495818727459865/

Renata Ramola-Piórkowska jest studentką wydziału Wzornictw Projektowanie Ubioru Akademii Sztuki w Szczecinie.
Głównym medium jest szeroko pojęta tkanina i aspekty twórcze z nią związane. Prace, są eksperymentem ale również poszukiwaniem własnej tożsamości twórczej. Wynikiem są często obiekty poruszające tematy ekologii, problem nadmiernego konsumpcjonizmu oraz zjawiska społeczne.
https://offfashion.eu/offnews/akademia-off-fashion-7/

Początek wydarzenia o godz. 18:00.

Wstęp wolny.

Organizacja: Stowarzyszenie Jadwiga 2 Tu Centrum.Szczecin (Julia Galewicz, Marta Cieślak) & Radomir Majewski.

Oprawa graficzna wydarzenia: Julia Galewicz

Współpraca:
Rada Osiedla Żelechowa
Rada Osiedla Stołczyn
Rada Osiedla Skolwin

Partner techinczny: Imprezowy Guru

Wydarzenie współfinansowane jest z środków Gminy Miasta Szczecin.

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz