Nowy termin Pyrzyckiej Szybkiej Dychy

Po przeanalizowaniu obecnej sytuacji oraz biegowego kalendarza przeniesionych imprez, Stowarzyszenie K2 Partners organizujące Pyrzycką Szybką Dychę ustaliło nowy termin wydarzenia na 8.11.2020 r.

Poniżej zamieszczamy kilka ważnych informacji dla osób zapisanych na bieg:

  • wszystkie opłaty startowe są automatycznie przeniesione na nowy termin czyli 8.11.2020
  • w przypadku, gdy w nowym terminie, start uczestnika nie będzie możliwy, można przepisać pakiet startowy na kolejny sezon czyli na 21 marca 2021 r. – w tej sprawie należy pisać na maila: pakiety@szybkadycha.pl,
  • jeśli z jakiegoś powodu powyższe rozwiązania nie są dla uczestnika akceptowalne, organizatorzy proszą o kontakt w sprawie procedury zwrotu opłaty startowej – info na maila: pakiety@szybkadycha.pl,

Stowarzyszenie K2 Partners stoi obecnie przed bardzo dużym wyzwaniem organizacyjno – finansowym. W przypadku Pyrzyckiej Szybkiej Dychy FIEGE decyzja o przesunięciu terminu zapadała na 2 tygodnie przed imprezą, czyli w momencie kiedy wszystko było gotowe do realizacji imprezy niemal w 100%. W miarę możliwości, organizatorzy proszą aby wykazać zrozumienie dla całej sytuacji i skorzystać pozostać przy wykupionym pakiecie lub przenieść go na następny rok.

Zapisy na listę rezerwową

W związku z wieloma zapytaniami o możliwość zapisania się na bieg a jednocześnie wyczerpaniem limitu miejsc, organizatorzy postanowili uruchomić zapisy na listę rezerwową. Jeśli zwolnią się miejsca – będą uwalniane dla nowych osób.
Przy zapisie na listę rezerwową nie opłacamy startu, opłata będzie wymagana dopiero po przeniesieniu na listę główną.

Link do zapisów na listę rezerwową: bit.ly/lista_rezerwowa_szybka_dycha

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz