Pierwszy dwumecz Pogoni Baltica Szczecin w Europejskich Pucharach

To już siódmy udział Dumy Pomorza w historii europejskich pucharów. Szczecinianki w ubiegłym sezonie w debiucie Challenge Cup doszły do finału tej imprezy, pora na poziom wyżej, tym razem podopieczne Adriana Struzika i Łukasza Kalwy zagrają w EHF Cup. Kontynuację gry w europejskiej elicie ekipa ze Szczecina rozpocznie w drugiej rundzie EHF CUP mierząc się ze szwajcarską drużyną LC Brühl Handball. Oba spotkania zaplanowane są w Szczecinie w dniach 17 i 18 października w hali przy ul. Twardowskiego 12b.

Szczecińska drużyna swoje zmagania w Europejskich Pucharach rozpoczęła w sezonie 1986/87 w Pucharze Europy Mistrzów Klubowych, po drodze rozegrała jeszcze spotkania w Pucharze Zdobywców Pucharów (1990 oraz 1991), Pucharze Europy Mistrzyń Krajowych (1992) oraz Pucharze Zdobywczyń Pucharów (1993). Największy sukces w swojej historii szczecińska drużyna zanotowała w ubiegłym sezonie – dochodząc do finału Challenge Cup. W obecnym sezonie granatowo-bordowe czeka historyczne wydarzenie – udział w EHF Cup!

„Razem tworzymy historię” – to hasło przewodnie tegorocznych udziałów naszej drużyny w europejskich zmaganiach. Liczymy, że wspólnie z sympatykami szczecińskiego żeńskiego szczypiorniaka stworzymy atmosferę godną tych rozgrywek.
Już teraz serdecznie zapraszamy na oba październikowe spotkania do hali przy ul. Twardowskiego 12b.

Bilety w cenie 6 zł ulgowy, 12 zł normalny.
Kupując pakiet biletów na dwa spotkania (sobota i niedziela):
Ulgowy 10 zł, normalny 20 zł.

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz