Pierwszy i zarazem ostatni taki Sylwester w Szczecinie

Już 31. grudnia Szczecin będzie gościć największe gwiazdy najpopularniejszego muzycznego show w Polsce – „Twoja Twarz brzmi znajomo”.  Agnieszka Twardowska, Maria Tyszkiewicz, Honorata Skarbek oraz Marek Kaliszuk, Mariusz Totoszko czy Michał Rudaś już od godziny 21:30 umilą publiczności wejście w Nowy Rok! A kto z publiczności przyjdzie przebrany, będzie miał szansę wejść do strefy pod samą scenę!

Twoja Twarz brzmi znajomo pierwszy raz na żywo!

To pierwszy taki przypadek kiedy producenci programu „Twoja Twarz brzmi znajomo” zdecydowali się zaprezentować formułę show  na żywo! Do tej pory powstało 10. edycji programu, a zrealizowany repertuar to już ponad 800 utworów i niezwykłych metamorfoz! Ostatnią edycję show oglądało średnio 1,62 mln widzów, co daje programowi pozycję lidera w rynku telewizyjnym w sobotnie wieczory. A co najważniejsze, „Twoja Twarz brzmi znajomo” zebrał już prawie 2 miliony złotych na cele charytatywne!

Tej nocy mieszkańców Szczecina pochłonie wir szampańskiej imprezy! A to za sprawą niezwykłej oprawy multimedialnej, imponującego oświetlenia oraz efektów graficznych, które podkreślą charakter występów. Na scenie w swoim najlepszym repertuarze z programu  wystąpią: Honorata Skarbek, uczestniczka 10. edycji show; Maria Tyszkiewicz oraz Michał Rudaś – zwyciężczyni oraz uczestnik 6. sezonu; Marek Kaliszuk – niezapomniany triumfator  2. edycji; Mariusz Totoszko – finalista 1. Sezonu oraz Agnieszka Twardowska z edycji 5.

Reżyserią i choreografią Sylwestra zajmie się Kris Adamski, który na co dzień, w „Twoja Twarz brzmi znajomo” tworzy choreografie i niezwykłą oprawę taneczną.  Gwiazdy na scenie wesprze Kris Crew, czyli najlepsi tancerze w Polsce!

Sylwestra w Szczecinie poprowadzą Katarzyna Skrzynecka oraz Piotr Gąsowski. Nad oprawą muzyczną „na żywo” czuwać będzie Urban Band, pod dyrekcją Marcina Urbana, szefa zespołu muzycznego odpowiedzialnego za wszystkie aranże muzyczne, wykorzystane w programie „Twoja Twarz brzmi znajomo”.

Ostatni taki Sylwester w Szczecinie

Finał  sylwestrowej zabawy na Jasnych Błoniach tradycyjnie uświetni pokaz sztucznych ogni. Będzie to jednak ostatni raz kiedy w taki sposób zostanie przywitany nowy rok. Szczecin dołączy bowiem do grona innych miast, które wycofują się z pokazów pirotechnicznych z uwagi na dobro zwierząt, które źle znoszą odgłosy wybuchów. W kolejnych latach pokazy fajerwerków mają zastąpić pokazy świateł i laserów.

Zabawa w Szczecinie na Jasnych Błoniach zacznie się punktualnie o godzinie 21.30.

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz