Piłkarski szlagier na szczycie tabeli. Pogoń zmierzy się z Lechem!

Najbliższa sobota będzie pełna emocji sportowych na Stadionie Miejskim w Szczecinie, ale tak naprawdę w całym mieście. 26.02.2022 o godz. 15:00 rozpocznie się bowiem szlagierowe spotkanie w ramach 23. kolejki Ekstraklasy, w której zmierzą się dwaj odwieczni rywale czyli drużyna Pogoni Szczecin i Lecha Poznań. Pikanterii dodaje również fakt, że oba zespoły zajmują dwa pierwsze miejsca w tabeli, a dzieli je zaledwie punkt. Wynik tego spotkania zadecyduje o tym czy Portowcy pozostaną w dalszym ciągu liderem tabeli i umocnią swoją pozycję, czy też oddadzą prowadzenie na rzecz drużyny z Poznania.

Bilety na to spotkanie rozeszły się jak ciepłe bułeczki. Jak poinformował klub, ostatnia pula 100 sztuk biletów trafi do systemu sprzedaży w piątek o godz. 12:00.

Wejściówki pochodzą z dotychczasowych zwrotów oraz ostatnich zmian organizacyjnych. Klub udostępni dodatkowe miejsca w 1 rzędzie sektora A1 i A2 (dotychczas wyłączone ze sprzedaży ze względu na zasłaniającą ściankę do wywiadów. Ta zostanie przeniesiona w inne miejsce) oraz miejsca w rzędach 1 i 2 w sektorze A5. Te ostatnie są miejscami o ograniczonej widoczności (ławka rezerwowych zasłania widok części boiska). Warto uwzględnić ten fakt przy podjęciu decyzji o zakupie biletu.

Kibice, którzy mają bilet i są pewni, że jednak nie dotrą na stadion, proszeni są o zwracanie wejściówki do systemu sprzedaży on-line. Umożliwi to zakup biletu innemu kibicowi

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz