Pobiegną i uczczą 100 lat niepodległości

11 listopada ulicami miasta przebiegnie Szczeciński Bieg Niepodległościowy. Udział w nim zdeklarowało już ponad 300 biegaczy, a zapisy wciąż trwają.

Zawodnicy będą mieli do pokonania trasę 5 km. Bieg wystartuje o godz. 11.11 z parkingu między pl. Żołnierza, a ulicami Mariacką i Farną (okolice Exp Pubu). Trasa poprowadzona zostanie przez Trasę Zamkową, bulwary, North East Marinę i Most Długi. Meta zlokalizowana będzie w tym samym miejscu, co start. Biuro zawodów, w którym będzie można zostawić swoje rzeczy na czas biegu czy dopisać się do listy zawodników będzie zlokalizowane w budynku CIT w Alei Kwiatowej. Otwarcie biura nastąpi o godz. 9.00

Zgłoszenia można dokonać drogą elektroniczną do 10 listopada 2018r. do godziny 23:00 pod adresem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf4i0sGqaJTNTsyJWdJsXdu0BiVlz4Nq9XaERo9PZ1HoLYGRg/viewform. Po tym terminie zgłoszenia będą przyjmowane w dniu biegu w godzinach 09:00 – 10:00.

250 najszybszych biegaczy otrzyma okolicznościowe medale. Z kolei pierwsze 300 osób, które zapisało się na bieg, może liczyć na kolorową koszulkę „Codziennie Polskę TworzyMy”.

Po biegu zachęcamy wszystkich do pozostania na Alei Kwiatowej i przyłączeniu się do wspólnego zdjęcia. Fotografia została zaplanowana na godz. 12.30.

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz