Poczuj się jak prawdziwy lekkoatleta. Wystartuj w Athletics 4 Games! [NOWY TERMIN]

31 lipca 2021 odbędzie się niezwykła impreza dla amatorskich sportowców jakiej do tej pory nie było. Athletics 4 Games będzie rywalizacją na prawdziwym stadionie lekkoatletycznych, gdzie sportowe wyczyny oklaskiwać będą kibice. Będzie to zatem świetna okazja, do tego by poczuć się jak nasi olimpijczycy na trwających w tym czasie Olimpiadzie w Tokyo.

Stąd powstał pomysł na Athletics 4 Games – imprezę dla amatorów pod hasłem „Wystartuj i poczuj atmosferę stadionu”. W sztafecie 4 x 400 – poczujcie te emocje jak „Aniołki Matusińskiego”, jedna z aniołków – Małgorzata Hołub – Kowalik – jest ambasadorem wydarzenia. Podobnie jak Piotr Lisek, Marcin Lewandowski, Marek Kolbowicz i Jarosław Marendziak.

Jakie będą konkurencje?

Dla indywidualistów przygotowano 4-bój, do którego zalicza się:

  • bieg na 60m,
  • skok w dal,
  • pchnięcie kulą,
  • bieg na 1000m

Na zespoły czekać będzie natomiast sztafeta 4x400m.

Medale

Tym razem na medale będą mogli liczyć nie tylko wszyscy uczestnicy zawodów, ale dodatkowe specjalne medale w kolorze złotym, srebrnym i brązowym otrzymają również najlepsze trójki w poszczególnych konkurencjach.

Medale dla wszystkich uczestników A4G
Medale dla najlepszych trójek

Opłaty i zapisy

Koszt udziału w czworoboju wynosi 80 zł zaś udział w sztafecie to koszt 4×40 zł.

Zapisy i szczegóły na https://a4g.com.pl/ i https://www.facebook.com/a4gSzczecin

UWAGA! Nowy termin wydarzenia

Organizator, współnie z partnerami wydarzenia, wobec napływających licznych głosów, że pierwotna data wydarzenia 31.07.2021 r. koliduje z planami urlopowymi wielu osób, zdecydował się przenieść imprezę na 26.09.2021 r.

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz