Podwórkowa Gra Śródmiejska

Stowarzyszenie Oswajanie Sztuki i Środek, Śródmiejski Punkt Sąsiedzki zapraszają dzieci w każdym wieku na Podwórkową Grę Śródmiejską! Zebrali dawne i współczesne gry i zabawy, które podsunęli im seniorzy z Dziennego Domu „Senior+” w Szczecinie i dzieci z Świetlicy „Promyczek”. Wspólnie z nimi stworzyli wielką grę, która wejdzie w podwórka i podwóreczka szczecińskiego Śródmieścia. Gra jest międzypokoleniowa, co znaczy że bawią się dzieci i dorośli. Zasada jest taka, że w składzie każdej drużyny jest co najmniej jedna osoba dorosła.

Gra startuje o w sobotę21 października 2017 o godz. 11:00 przy Paszteciku (al. Wojska Polskiego 46). Udział w grze jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy na: srodek@oswajaniesztuki.pl. W treści e-maila prosimy podać nazwę drużyny i skład (od 2 do 4 osób), a w tytule wpisać: „Gra podwórkowa”.

Podwórkowa Gra Śródmiejska jest realizowana dzięki wsparciu z Programu Społecznik – zachodniopomorski system wspierania inicjatyw oddolnych, koordynowanego przez Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz