Polska Noc Kabaretowa wraca do Szczecina!

Po miesiącach tworzenia nowości, dopracowywania materiału w czterech ścianach, niezliczonych próbach w domu wreszcie nadszedł czas, kiedy najpopularniejsze kabarety w Polce znów będzie można spotkać na żywo. Polska Noc Kabaretowa wraca z ogromną energią i chęcią rozbawienia szczecińskiej publiczności. Bo nic nie zastąpi najlepszej rozrywki na żywo!

W tym roku kabarety zabiorą widzów do studia telewizji śniadaniowej, w której zaserwują dawkę aktualności, wysmakowane odkrycia gastronomii, spotkania z niezwykłymi osobistościami i rozmowy jakich jeszcze nie było.

Na scenie jak zwykle mieszanka wybuchowa – zestaw artystów wybitnych: po raz pierwszy w roli prowadzących Kabaret K2, których publiczość pokochała podczas poprzednich edycji PNK, a także zespoły z samej czołówki – Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski, Kabaret Smile, Kabaret Nowaki oraz po raz pierwszy w ekipie PNK, Kabaret Młodych Panów!

Zupełnie nowa Polska Noc Kabaretowa, dla wszystkich stęsknionych dobrej rozrywki i beztroskiej zabawy. A wszystko to w bezpiecznych warunkach przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności.

Data: 03.12.2021 r. godz. 20:00
Miejsce: Netto Arena
Bilety: od 85 zł do 250 zł dostępne na stronie kabaretowebilety.pl, biletyna.pl oraz kupbilecik.pl.

Ważna informacja!
Widzowie zobowiązani są do noszenia maseczki w trakcie występu.

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz