Polska Noc Kabaretowa wraca z nowym programem

Już 23 lutego 2019 Szczecin ponownie stanie się stolicą humoru. Wszystko za sprawą Polskiej Nocy Kabaretowej, która zagości w hali Netto Arena.

W imieniu organizatora, Agencji Eskander, zapraszamy w najśmieszniejszą podróż Waszego życia! Na niezwykłym pokładzie PNK2019 wyruszycie w poszukiwaniu humoru świata. Niezastąpiony przewodnik – Kabaret Nowaki zadba o to, aby było różnorodnie, dynamicznie i all inclusive. W drogę zabiorą się z nami najodważniejsi odkrywcy humoru świata: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski, Kabaret Smile i Kabaret K2. Zajrzymy do najbardziej dzikich zakątków świata, nie ominiemy żadnej wyspy i szczytu w poszukiwaniu najśmieszniejszego żartu. Zadbamy o to, aby nasza wspólna przygoda była pełna kolorów, zaskakujących odkryć i śmiechu ponad wszelkimi granicami.

Podróż za jeden uśmiech, Rejs i Boso przez świat mogą się schować! Nadciąga Polska Noc Kabaretowa 2019! Wskakujcie na pokład i ruszajcie w poszukiwaniu humoru świata:)

Wydarzenie odbędzie się 23.02.2019 r. (sobota) w hali Netto Arena o godz. 20:00. Bilety w cenie od 80 zł do 200 zł dostępne na stronie www.polskanockabaretowa.pl

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz