Pożegnanie lata na bulwarach i Wyspie Grodzkiej

Przyszedł czas na zakończenie letniego sezonu na bulwarach i Wyspie Grodzkiej. Przygotujcie się na weekend pełen atrakcji i dobrej zabawy.

To będzie niezapomniany weekend. Przed nami dwa dni wypełnione atrakcjami, warsztatami, koncertami i niesamowitą atmosferą. Połączymy dwa wydarzenia – zakończenie sezonu na North East Marinie i Miejskiej Strefie Letniej z ostatnim, finałowym wydaniem cyklu Bulwarove.

15 i 16 września zorganizujemy ostatnią edycję, uwielbianego przez mieszkańców. Bulwarove. Od godziny 11 do 17 program będzie naszprycowany atrakcjami. Podobnie jak w ubiegły weekend, i tym razem nie zabraknie u nas gimnastyki. Kto już był, ten wie, że warto przyjść i poćwiczyć pod okiem trenerów, a kogo jeszcze nie było, to zapraszamy żeby się o tym przekonał. Warsztaty gimnastyczne potrwają do godz. 17. Zaraz po nich rozpoczną się warsztaty jazdy na rolkach. Zachęcamy wszystkich uczących się, ale i też tych, którzy już potrafią jeździć i chcieliby udoskonalić swoją technikę, do wzięcia w nich udziału.

Przez cały weekend będzie z nami Europejska Noc Naukowców. Na ich stoisku będzie można nauczyć się m.in. reanimacji zwierząt, ale także poznać ciekawostki związane z fizyką, chemią i biologią. Naukowcy będą też rozdawać balony z helem. Uwaga, kto odwiedzi w sobotę lub w niedzielę to stoisko, ma szansę na wygranie lotu w tunelu aerodynamicznym! A to może być niezapomniana przygoda.

Z okazji zakończenia sezonu w Miejskiej Strefie Letniej, na Bulwarove pojawią się stoisko Małego Inżyniera. W niedzielę będzie można spotkać na bulwarach Ligę Superbohaterów oraz wziąć udział w warsztatach kulinarnych (11.00-15.00) oraz w zajęciach z sensoplastyki. Co jeszcze czeka na nas na Bulwarove. Oczywiście tradycyjne będą gry wielkoformatowe, pyszna kawa, leżaczki, pufy, bulle oraz Open Kitchen.

W niedzielę, biegaczy zapraszamy na trzeci już bieg przez nadodrzańskie bulwary. Każdy, kto go ukończy otrzyma pamiątkowy dyplom, a trzy pierwsze osoby, zarówno wśród pań jak i panów, mogą liczyć na upominki.

Miłośników fotografii zachęcamy do dołączenia do naszych warsztatów fotograficznych. Tym razem porozmawiamy o fotografii reportażu. Zdobytą wiedzę będzie można wykorzystać później podczas trwania imprezy.

Po godzinie 17 z bulwarów przenosimy się na Wyspę Grodzką, gdzie również nie zabraknie dobrej zabawy i wakacyjnego klimatu. Przed samym wejściem na Wyspę będą czekać na nas m.in. cymbergaje. Na plaży w Miejskiej Strefie Letniej powstanie m.in. strefa VR, która umożliwi uczestnikom przeniesienie się do wirtualnej rzeczywistości przy pomocy specjalnych okularów. Strefa Chill Out będzie idealnym miejscem do odpoczynku i skorzystania z oferty plażowego baru lub foodtrucka. Na Wyspie odbędą się również mistrzostwa Szczecina w bule. Sobotni wieczór zwieńczą koncerty Tragarzy i OHO!KOKO, start koncertów o godz. 20. A w niedzielę po całym dniu na bulwarach, zapraszamy na wspólny seans kina pod chmurką. O 19 na wielkim ekranie zobaczymy film „Powrót do przyszłości”.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę www.bulwary.szczecin.eu lub na wydarzenie na Facebook’u – Wielkie zakończenie sezonu na Bulwarach i Wyspie Grodzkiej.

Organizatorem wydarzenia jest Miasto Szczecin oraz spółka Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. Partnerem projektu jest inwestor projektu „Czysta Odra w Szczecinie”.

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz