Prometeusz 4K czyli najbardziej spektakularne widowisko w Netto Arena

Najnowocześniejsze polskie multimedialne widowisko akrobatyczno-taneczne. Prometeusz 4K, to naszpikowany efektami specjalnymi show w wykonaniu ponad 30 artystów/akrobatów, którzy łamią bariery możliwości ludzkiego ciała.

PROMETEUSZ
Spektakl oparty na micie o Prometeuszu, który wykradł bogom ogień i rozbudził w ludziach kreatywność i zainteresowanie światem. Artyści opowiadają historię bez słów – tylko poprzez ruch, obraz, muzykę i grę aktorską. Grupa tancerzy i akrobatów podczas trwającego prawie dwie godziny spektaklu, przedstawia w wyjątkowy sposób losy tytułowego Prometeusza i całej ludzkości. Żadnych dialogów tylko światło, obraz dźwięk i ciało.
Jako główny środek wyrazu artyści wykorzystują szeroko rozumiany ruch sceniczny, taniec, akrobacje oraz ekwilibrystykę cyrkową nie pozbawiając jednocześnie całego widowiska treści.
Spektakl czaruje widza hipnotyzującą muzyką wykonywaną na żywo, niesamowitą multimedialna scenografią, akrobacjami zapierającymi dech w piersiach, gibkością ciał aktorów i emocjami, które przenoszą swoim tańcem na publiczność. Oglądając, nie da się nie podziwiać technicznej perfekcji artystów a brak dialogów nie jest wadą, tylko zaletą przedstawienia.
Pozwalając sobie na szczyptę metafory i fantazji należy patrzeć na ten spektakl jak na przedstawienie dramatyczne, w którym aktorom odebrano mowę, a dodano skrzydła. Walorem realizacji jest też połączenie widowiska z teatrem dramatycznym. Treść jest uniwersalna – ponadczasowa, międzykulturowa.
Tło całej historii nadaje oświetlenie, scenografia i przede wszystkim muzyka. Prometeusz jest przedstawieniem, w którym zobaczymy zarówno zapierające dech w piersiach ewolucje, porywający taniec i grę aktorską ale również znakomicie opowiedzianą historię będącą demonstracja możliwości ludzkiego ciała.
Jest to innowacyjny projekt, który okazał się wielkim sukcesem. Pierwsze i jedyne tego typu widowisko w Polsce! Przez pięć lat gwarantował pełną salę wrocławskiego Impartu.

PROMETEUSZ 4K – NOWY TEATR
Pod koniec 2017 roku ze strony firmy eventowej 2Point Piotr Jeziorski (znanej m.in. jako wieloletni producent musicalu METRO) padł pierwszy pomysł przeniesienia spektaklu na dużą scenę. Liczne spotkania z artystami z Everest Production i reżyserem Kamilem Przybosiem zaowocowały ewolucją projektu do całkiem nowego potężnego show.
PROMETEUSZ 4K to już bardzo rozbudowana technologicznie produkcja sceniczna gotowa konkurować z największymi produkcjami światowymi. Rozszerzona grupa artystów teamu EVEREST Production, specjalnie do projektu skomponowana nowa muzyka, która w PROMETEUSZU 4K będzie wykonywana na żywo przez czołowych polskich muzyków. Najnowocześniejsze efekty sceniczne oraz technologie multimedialne.
Realizację animacji oraz projekt grafik scenicznych powierzono najlepszej polskiej firmie w tej dziedzinie Clockwork, oprawę wizualną i efekty specjalne zapewni światowy lider w tej branży firma Visual Sensation. Rozbudowana scenografia wraz z multimedialnym show w postaci animacji laserowych, mappingu, potężnych efektów świetlnych, płonących fontann i wielu innych najnowocześniejszych technik i efektów scenicznych. W połączeniu z historią stworzoną przez wulkan wyobraźni reżysera Kamila J. Przybosia, talentem artystów z grupy Everest Production i piękną muzyką , przeniesie widza w fascynującą podróż do świata mitologii.  

Premiera widowiska będzie miała miejsce 26.04.2019 o godz. 19:00 w Netto Arena w Szczecinie.

Bilety w cenie od 79 zł do 119 zł dostępne w kasie oraz na stronie Netto Arena.

Więcej informacji na stronie:www.prometeusz4k.pl

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz