Pyrzycka Szybka Dycha – kilka ważnych informacji przed biegiem

Do starty pierwszej edycji biegu Pyrzycka Szybka Dycha Backer OBR, która odbędzie się 19 marca odliczamy już dni. Przy okazji prezentujemy garść najnowszych informacji dla uczestników, które pojawiły się w ostatnim czasie, a które z pewnością ucieszą biegaczy.

Nagrody pieniężne dla najszybszych

Skoro jest to Szybka Dycha, to nie mogło zabraknąć również nagród dla tych, którzy najszybciej przekroczą linię mety. Nagrodę specjalną dla Polaka, który w biegu na 10 km najszybciej przekroczy linię mety poniżej 31 minut Prezes firmy Europa Systems ufundował nagrodę w wysokości 1000 zł. Z kolei najszybsza Polka która pokona dystans 10 km z czasem poniżej 34:32 otrzyma nagrodę w wysokości 1000 zł ufundowaną przez sklep Run Expert.

Grzane wino i grillowany ser na mecie

Dzięki sponsorom biegu – Winnicy Turnau oraz firmie Mlekovita, każdy uczestnik będzie miał możliwość skosztowania na mecie grzanego wina lub aromatyzowanej herbatki (opcja dla zmotoryzowanych) oraz grillowanej Gołki Zakopiańskiej podawanej z żurawiną.

Wesoły autokar ze Szczecina

Specjalnie dla biegaczy ze Szczecina organizatorzy przygotowali również możliwość przejazdu specjalnym autokarem trasie Szczecin-Pyrzyce-Szczecin. Koszt przejazdu wynosi 15 zł/os (płatne na konto organizatora podane w regulaminie) a liczba miejsc jest ograniczona. Wyjazd ze Szczecina o godz. 8:30, powrót z Pyrzyc ok. 13:30. Obowiązują wcześniejsze zapisy po przez formularz.

Zapisy tylko do 5 marca!

To chyba najważniejsza informacja. Każdy kto jeszcze się nie zapisał na bieg a chciałby wziąć w nim udział może to zrobić jeszcze tylko do niedzieli 5 marca 2017. Opłaty wynoszą 75 zł za bieg na 10 km i 70 zł za bieg na  km.

Regulamin oraz zapisy na stronie www.szybkadycha.pl.

Do zobaczenia w Pyrzycach!

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz