Rosa Radom najbliższym rywalem KING Wilków

Od 6. października szczecińska drużyna rozpoczęła zmagania w kolejnym sezonie Energii Basket Ligi. Pierwszy mecz Wilki rozegrały w derbach ze Spójnią Stargard. Takiego elementu rozgrywek na pewno brakowało szczecińskiej jak i stargardziej drużynie. Spójnia Stargard po 14. latach poza najwyższą klasą rozgrywkową wróciła na ekstraklasowe parkiety, będąc rewelacją rozgrywek w 1. lidze.

Na kilka dni przed pierwszym gwizdkiem meczu prawie wszystkie bilety zostały wyprzedane. W dniu meczu hala w Stargardzie pękała w szwach. Były to idealne warunki do rozegrania pierwszego pojedynku w sezonie.

Ostatecznie to KING Wilki Morskie wyszły z meczu zwycięsko wygrywając 95:64. W kolejnym meczu, 2. kolejki, szczecińska drużyna nie miała łatwej przeprawy, napotkała na zeszłorocznego Mistrza Polski- Anwil Włocławek. Ostatecznie ekipa przyjmująca drużynę ze Szczecina na własnym parkiecie wyszła zwycięsko z tego pojedynku, wygrywając 86:82.

Niedzielny przeciwnik, Rosa Radom, w dwóch pierwszych pojedynkach ligi wyszedł z pojedynków na tarczy.

Aktualnie w tabeli wyżej znajdują się KING Wilki Morskie Szczecin, zajmują 6. pozycję z dorobkiem 3. punktów. Natomiast radomianie są na 14. miejscu ze zdobytymi 2. punktami.

Czy pod nieobecność trenera Mindaugasa Budzinauskasa drużyna pod wodzą Pawła Kikowskiego rozegrają kolejny dobry mecz i zanotują drugie zwycięstwo w ciągu 3. kolejek? Możecie to zobaczyć, zapraszamy na mecz!

Niedziela (21.10), godz. 12:30, Netto Arena, bilety do kupienia za pośrednictwem abilet.pl

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz