Rozwiń swoje pasje podczas Bulwarove

Warsztaty fotograficzne, plener malarski, biegowa przebieżka, bańki mydlane i latawce – to tylko część atrakcji, jakie czekają na nas podczas najbliższego Bulwarove.

Już w tę sobotę ponownie pojawimy się na skwerku wieńczącym Łasztownię, przy okazji piątej odsłony Bulwarove. I już dzisiaj zapewniamy, że czeka nas weekend pełen dobrej zabawy.

Sobota zapowiada się bardzo artystycznie. Od samego rana zapraszamy wszystkich, którzy uwielbiają malować na plener malarski. Przez cały dzień będzie można przyjść, porozmawiać z innymi artystami i namalować własny pejzaż Wałów Chrobrego lub Łasztowni. Ważne żeby wziąć ze sobą sztalugę i akcesoria do malowania. Plener potrwa również w niedzielę. Prace, które powstaną podczas najbliższej edycji Bulwarove będą miały swoją wystawę w Starej Rzeźni.

Również w sobotę zapraszamy na spotkanie z fotografią. O godz. 14 rozpoczną się warsztaty fotograficzne. Uczestnicy poznają tajniki fotografowania architektury i krajobrazu. Swoją wiedzę będą mogli później sprawdzić podczas spaceru fotograficznego po niedostępnych, na co dzień, portowych terenach Łasztowni.

Niedzielę rozpoczniemy na sportowo. O godz. 10 wystartuje Biegowe Bulwarove. Osoby, które przyjdą do nas na skwer będą miały do pokonania 5-cio kilometrową trasę biegnącą przez nadodrzańskie bulwary.

Z kolei dla najmłodszych organizatorzy przygotowali Bańkowe Bulwarove (sobota i niedziela od 15:00 do 17:00)  i Latawcowe Bulwarowe (sobota i niedziela od 11:00 do 14:00) oraz specjalną strefę maluszka. Dzieci będą mogły puszczać bańki mydlane, nauczyć się robić latawce, schować się w namiocie tipi i bawić w basenie z kulkami.

Oczywiście nie zabranie także Open Kitchen, leżaczków, dobrej muzyki, wystawców z lodami, kawą i zimnymi napojami.

Na Bulwarove zapraszamy w sobotę i niedzielę w godz. 11-17, Open Kitchen trwa do 22. Szczegóły wydarzenia znajdziecie w wydarzeniu na Facebook’u Bulwarove/Open Kitchen.

Organizatorem wydarzenia jest Miasto Szczecin oraz spółka Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. Partnerem projektu jest inwestor projektu „Czysta Odra w Szczecinie”.

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz