Ruszyły zapisy na III Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego

Serdecznie zapraszamy wszystkich biegaczy oraz kibiców do wzięcia udziału w trzeciej edycji wyjątkowej imprezy biegowej w naszym regionie, jaką niewątpliwie jest Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego.

Wydarzenie odbędzie się 4 sierpnia 2018 roku w Kamieniu Pomorskim, ale już teraz zachęcamy do rezerwacji czasu wolnego. Każdy ze startujących będzie mógł wystartować na jednym z dwóch dystansów –5 km i 600 metrów (nowość) oraz 10 km.

Organizatorzy imprezy Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim oraz Klub Biegacza Kamień Pomorski ustalili limit uczestników na 600 osób. Do uczestnictwa w biegu zapraszamy biegaczy, którzy ukończyli 16 roku życia (szczegóły w regulaminie).

Organizatorzy pragną nie tylko promować zdrowy styl życia, ale również chcemy zaprezentować biegaczom fantastyczne miejsca Kamienia Pomorskiego i jego unikatowe piękno. Uczestnicy będą mogli podziwiać zabytki, uroki przyrody oraz wspaniałe widoki, które z pewnością oczarują każdego.

Podobnie jak w poprzednim roku podczas III Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego odbędzie się loteria atrakcyjnych nagród rzeczowych dla wszystkich biegaczy, którzy ukończą bieg. Loteria odbędzie się około 17:30 w dniu biegu.

Szczegóły zawartości pakietów startowych ujawnimy w późniejszym terminie. Już od dzisiaj zapraszamy wszystkich do udziału w tej imprezie.

Wszystkie szczegóły dotyczące regulaminu i wiele innych ciekawych informacji można znaleźć na stronie www.biegkamien.pl oraz na stronie fanpage’u „Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego”.

Zachęcamy do zapisów:

Bieg na dystansie 5 km i 600 metrów

Bieg na dystansie 10 km

 

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz