Środowe sportowe emocje w ramach 8. serii PGNiG Superligi mężczyzn

Losy meczu siódmej serii PGNiG Superligi Mężczyzn pomiędzy Zagłębiem a Pogonią ważyły się do ostatnich chwil, ale trzy punkty zostały w Lubinie. Miedziowi, choć przegrywali dość wyraźnie do przerwy (11:16), wygrali 29:25 i pozostają w czołówce rozgrywek. Natomiast środowy przeciwnik Portowców- Chrobry Głogów w ramach siódmej kolejki rozgrywek podejmował na własnej hali SPR Stal Mielec. Stal przyjechała do Głogowa podbudowana ostatnim zwycięstwem nad Zagłębiem i z pewnością miała apetyt na kolejne punkty. Chrobry punktów potrzebuje jak ryba wody i jako gospodarz meczu był z pewnością jego faworytem. Faworyt wygrał, ale dopiero po atomowej końcówce meczu.

Aktualnie po siedmiu seriach Sandra SPA Pogoń Szczecin zajmuje 12. miejsce z dorobkiem 6. punktów. Zawodnicy z województwa dolnośląskiego są w znacznie lepszej sytuacji bowiem zajmują siódme miejsce i do tej pory zdobyli dziesięć punktów.

Sandra SPA Pogoń Szczecin – Chrobry Głogów, środa 16.10.2019, godz. 18:30, hala przy ul. Twardowskiego 12B, bilety do kupienia przed meczem w kasie klubowej

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz