Startuje mundialowa Strefa Kibica w Szczecinie

Na ten moment fani piłki nożnej czekają z niecierpliwością. 64 mecze, tysiące minut emocji, wspaniała atmosfera na trybunach – to wszystko staruje już w najbliższy czwartek. 32 kraje rozpoczną swoje zmagania na mundialu w Rosji i właśnie tego dnia otworzona zostanie dla mieszkańców największa strefa kibica w mieście – na placu przed Netto Areną przy ul. Szafera.

Kibice będą mogli oglądać mecze na wielkim telebimie, wspólnie śledząc i dopingując biało – czerwonych i pozostałych uczestników piłkarskiego święta. Przed piłkarskim namiotem powstanie przestrzeń animacyjna – codzienna zabawa nie tylko dla dzieci. Będzie m.in.: piłkarski dart, turniej piłkarzyków oraz okulary VR, dzięki którym poczujesz się jak prawdziwy bramkarz na wielkim stadionie. Poza tym przygotujemy m.in. turnieje na miniboisku, kreatywne gry i animacje. Oczywiście nie zabraknie też malowania twarzy i piłkarskich gadżetów. Na meczach reprezentacji Polski można spodziewać się dodatkowych niespodzianek.

Wspólne kibicowanie to nie wszystko. W ofercie gastronomicznej znajdziemy hamburgery, grill, szaszłyki, zupy, sałatki, przekąski i oczywiście słodkości dla młodszych kibiców.

Strefa kibica będzie tętnić życiem przez cały mundial, kibice będą mogli obejrzeć w niej wszystkie mecze. Otwarcie strefy przewidziane jest na godzinę przed każdym spotkaniem zaś zamknięcie godzinę po. Wstęp do strefy oraz parking są darmowe.

Zapraszamy na mecz inauguracyjny Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Rosji 2018. 14 czerwca o godz. 17.00 Rosja zmierzy się z Arabią Saudyjską. Do strefy kibica będzie można przychodzić już od godz. 16.

Nasz zespół został wylosowany do grupy H, na pierwsze spotkanie polskiej drużyny odbędzie się we wtorek, 19.06 o godzinie 17.00. Rywalem Polaków będzie drużyna Senegalu. Następnie 24.06 o godzinie 20.00 zmierzymy się z Kolumbią, a rozgrywki grupowe zakończymy w dniu 28.06 o godzinie 16.00 meczem przeciwko Japonii.

Ewentualne spotkanie w 1/8 fazy pucharowej to mecz w dniu 3 lipca przeciwko jednej z 2 najlepszych drużyn z grupy G, w której grają reprezentacje Anglii, Belgii, Panamy i Tunezji.

Organizatorem strefy kibica jest Miasto Szczecin, Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia oraz Netto Arena. Sponsorem strefy kibica jest firma Netto.

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz