Szczeciński Bieg Noworoczny na dobry start w nowy rok

Podobno jaki Nowy Rok taki cały rok, dlatego po sylwestrowych zabawach i chwili odpoczynku zapraszamy do aktywnego wejścia w rok 2019 startując w Szczecińskim Biegu Noworocznym organizowanym przez Klub Biegacza Maratończyk Team Szczecin. Będzie to również doskonała okazja to rozpoczęcie realizacji wielu noworocznych postanowień.

Zdajemy sobię sprawę, że 1 stycznia dyspozycja wielu osób może być różna, ale bez obaw. Start biegu odbędzie się o godz. 14:00 pod Pomnikiem Czynu Polaków. Ta pora dnia wydaje się być w sam raz aby wyspać się po sylwestrowych szaleństwach. Dystans 5 km, również nie jest zbyt wymagający, więc każdy spokojnie powinien sobie z nim poradzić. Dodatkowo każdy uczestnik na mecie otrzyma wyjątkowy, pamiątkowy medal oraz posiłek regeneracyjny.

Program Zawodów
    • godz. 11:30 -13:00 wydawanie numerów startowych,
    • godz. 13:45 -oficjalne otwarcie biegu,
    • godz. 14:00-start do biegu,
    • godz. 14:45-wręczenie pucharów,
  • godz. 15:30 oficjalne zakończeniebiegu
Zapisy i opłaty

Aby wziąć udział w biegu należy zapisać się po przez stronę Protiming24 oraz uiścić opłatę, która do 26. grudnia wynosi 60 zł. Po tym terminie oraz w dniu zawodów opłata wynosić będzie 80 zł.

Odbiór pakietów startowych

Pakiety startowe na bieg będzie można odebrać w dniu 28.12.2018 r. (piątek) na Miejskim Stadionie lekkoatletycznym ul. Litewska 20 w Szczecinie od godziny 17:30 do 19:00 oraz przed startem w dniu 01.01.2019 r. w Biurze Zawodów na Jasnych Błoniach przy pomniku „Czynu Polaków” w Szczecinie od godziny 11:30 do 13:00.

Więcej informacji w regulaminie oraz na stronie www.maratonczykteam.szczecin.pl.

KONKURS!

Na naszym fanpage’u na Facebooku zorganizowany został konkurs, w którym można wygrać darmowy pakiet startowy w Biegu Noworocznym. Zachęcamy do udziału.

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz