Szczecińskie Jarmarki Bożonarodzeniowe czyli co, gdzie i kiedy?

Święta Bożego Narodzenia to co roku wyjątkowy okres w roku, który za każdym razem poprzedza istny szał zakupów. Z roku na rok w Szczecinie coraz bardziej można poczuć też magię świąt znaną chociażby z Niemiec, gdzie ogromną popularnością cieszą się liczne jarmarki świąteczne gdzie można nie tylko kupić prezenty, liczne rękodzieło oraz przysmaki ale też dobrze się bawić w świątecznej atmosferze. Każdego roku podobnych jarmarków przybywa także w Szczecinie, gdzie również cieszę się dużą popularnością. Aby nie przegapić żadnego z nich, przygotowaliśmy krótkie zestawienie największych świątecznych jarmarków jakie odbędą się w tym roku. Wstęp na każdy z nich jest bezpłatny.

Jarmark Bożonarodzeniowy na Zamku

Data: 10-11 grudnia

Miejsce: Zamek Książąt Pomorskich

Atrakcje: kiermasz rękodzieła, przysmaki regionalne, spotkanie ze Św. Mikołajem, koncerty, spektakle teatralne, fotobudka,  gry i zabawy, darmowa karuzela dla dzieci, pracownia elfów, czytanie bajek oraz kino dla najmłodszych.


OK Super Święta

Data: 10-11 grudnia

Miejsce: TRAFO, ul. Św. Ducha 4

Atrakcje: kiermasz rękodzieła, kiermasz obrazów, zdjęć, przedmiotów wykonanych przez studentów Akademii Sztuki, koncerty charytatywne, warsztaty z tworzenia naturalnych kosmetyków oraz dla dzieci warsztaty tworzenia kartek świątecznych, lokalne wypieki i potrawy świąteczne.


Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy

Data: 16-23 grudnia

Miejsce: Aleja Kwiatowa

Atrakcje: kiermasz rękodzieła, ozdób świątecznych, upominków i smakołyków, przejażdżka ciuchcią Św. Mikołaja, karuzela wenecka, spotkania ze Św. Mikołajem, Jemiołowy Zakątek, radio Św. Mikołaja, świąteczna scenografia do zdjęć, wielka świecąca bombka oraz las świetlistych choinek.


Świąteczny Jarmark w Starej Rzeźni

Data: 17-18 grudnia

Miejsce: Stara Rzeźnia, ul. Wendy 14

Atrakcje: muzyka na żywo, śpiewanie kolend, kiermasz rękodzieła, świątecznych upominków oraz świątecznych przysmaków i słodkości. Podczas wydarzenia zbierane będą pieniądze oraz dary dla Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych w Szczecinie.


Targi Świąteczne w Azoty Arena

Data: 17-18 grudnia

Miejsce: Azoty Arena, ul. Szafera

Atrakcje: kiermasz prezentów, Święty Mikołaj, Elfy, kolędy na żywo, największe w mieście lodowisko.

Informacja musi krążyć! Podziel się nią na:

Zostaw komentarz